2005: Trzecie miejsce w Wojewódzkim Finale Śląskiej Ligi Orlików 2018

Za nami kolejny Wojewódzki Finał Śląskiej Ligi Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. 24 zespoły w trzech kategoriach wiekowych z całego województwa rywalizowały na obiektach sportowych powiatu bieruńsko-lędzińskiego już po raz szósty w historii. 

We wczorajszych finałach, do których droga wiodła przez szereg eliminacji, nie zabrakło przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 21, w której trenują zawodnicy naszej Akademii oraz UKS-u Ruch Chorzów.

Trener Mateusz Markiewicz:  Były to zawody szkolne i cieszę się bardzo, że udało się nam dojść aż do finału, bo po drodze pokonywaliśmy zawodników takich drużyn jak Gieksa czy też GKS Tychy.

W losowaniu finałowym trafiliśmy na zespół z Dąbrowy Górniczej, który gra na co dzień w pierwszej lidze. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych i przegrywając 3:5 pożegnaliśmy się z walką o pierwsze miejsce. W meczu o miejsce trzecie zagraliśmy już w pełni skoncentrowani, ale i tak nie uniknęliśmy prostych błędów, które doprowadziły do utraty goli. Odrobiliśmy jednak straty i po remisie 2:2 o naszym zwycięstwie z drużyną z Bytomia zadecydowały rzuty karne.

Kadra: Letkiewicz, Wollny, Wolski, Polok, Skała, Mozler, Brychczy, Stępień, Nowak, Wręczycki, Łosik, Nowiński

Źródło: własne, powiatbl.pl

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności