U13/2006: ''Jesteśmy dobrze przygotowani'' - seria wygranych sparingów, jutro czas na pierwszy ligowy sprawdzian

Drużyna młodzików z rocznika 2006 zainauguruje rozgrywki ligowe wyjazdowym pojedynkiem z MCKiS Jaworzno.

''Niebieskich'' występujących w trzeciej lidze wojewódzkiej poprowadzą trenerzy Jakub Brzozowski oraz Michał Winciersz.

Trener Jakub Brzozowski: W zakończonym okresie przygotowawczym rozegraliśmy łącznie 5 sparingów, odbyliśmy też tygodniowe zgrupowanie w Szaflarach. Na pewno pomogło nam to w jak najlepszym przygotowaniu do rundy jesiennej. W tym okresie pracowaliśmy nad rozwojem indywidualnym każdego zawodnika, jak również nad aspektami drużynowymi i myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do nadchodzących rozgrywek.

Pokazał to także ostatni zwycięski sparing z drużyną z Bytomia, która na co dzień występuje w drugiej lidze, czyli jedną klasę rozgrywkową wyżej od nas. Dodatkowo, oprócz tego, że będziemy grali w trzeciej lidze wojewódzkiej, część zawodników będzie występowała w lidze czwartej, w drużynie składającej się z chłopaków 2006 i 2007. Grania dla każdego zawodnika będzie na pewno bardzo dużo, co wpłynie na jeszcze większy rozwój całej drużyny. Podsumowując, jestem zadowolony z tych czterech tygodni pracy. Chłopcy na każdym treningu są bardzo zaangażowani i jestem przekonany, że w sobotę w Jaworznie, na inaugurację rozgrywek, będziemy mogli zobaczyć dobrą grę w naszym wykonaniu.

Wyniki meczów kontrolnych:

Polonia Bytom - Ruch Chorzów 2:6

Ruch Chorzów U13 - Ruch Chorzów U12 10:2

Ruch Chorzów - Wiatr Ludźmierz 3:2

Ruch Chorzów - GKS Katowice 3:1

Ruch Chorzów - Polonia Bytom 2:0

Spotkanie z MCKiS Jaworzno odbędzie się w sobotę, 1 września o godz. 9.30.

TERMINARZ : MŁODZIK - III LIGA WOJEWÓDZKA D1

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności