U13/2006: ''Liczyłem, że zaprezentujemy się lepiej'' - trzecie miejsce młodzików po rundzie jesiennej

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

UKS SPRINT KATOWICE - RUCH CHORZÓW 3:1

Drużyna Jakuba Brzozowskiego po rundzie jesiennej uplasowała się na trzecim miejscu w tabeli. W ostatnim meczu poniosła wyjazdową porażkę ze Sprintem Katowice, co przy wcześniejszych ośmiu wygranych, dwóch remisach i trzech przegranych pozwoliło na zgromadzenie 26 punktów.

Niebiescy trafiali do do bramki rywali 31 razy, z kolei przeciwnicy pokonywali bramkarza naszych młodzików dwukrotnie rzadziej zdobywając 16 goli.

Trener Jakub Brzozowski:  Pomimo, że przegraliśmy dzisiejsze spotkanie, to zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym i należał nam się co najmniej remis.

Brawo dla chłopaków, bo mimo niekorzystnego wyniku było widać u nich walkę i determinację do samego końca. Taka jest piłka, że czasami nie wygrywa zespół, który prezentuje się lepiej danego dnia tylko ten, który jest skuteczniejszy i na pewno w tym aspekcie Sprint był dziś od nas lepszy.

Jeżeli chodzi o podsumowanie tej rundy to mam mieszane uczucia, bo liczyłem, że zaprezentujemy się lepiej. Szczególnie początek nie był najlepszy w naszym wykonaniu, natomiast z meczu na mecz wyglądało to coraz lepiej, z czego na pewno można się cieszyć. Pozytywne jest na pewno to, że idziemy w dobrym kierunku, co pokazały ostanie mecze. Grupa jest bardzo wyrównana, zaangażowana na każdym treningu, a co za tym idzie jakość zajęć jest od razu wyższa. W czasie tej przerwy mamy już zaplanowane kilkanaście sparingów i kilka turniejów tak, żeby stale podnosić swoje umiejętności indywidualne i zespołowe. Kończąc moja wypowiedź dodam, że jesteśmy świadomi tego ile jeszcze jest do poprawy, ale z optymizmem patrzymy w przyszłość.

UKS Sprint Katowice - Ruch Chorzów 3:1 (0:0)

Bramka Ruch Chorzów: Nowiński

Skład: Walas , Imiolek, Chruściński, Kula , Nowiński, Wolski, Pisarski, Szczepaniak, Lenert, Wleciałowski, Droździoktrener: Jakub Brzozowski, Michał Winiersz

Następny mecz: koniec rundy jesiennej 

Źródło: własne

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności