Pomogliśmy w przygotowaniach do "mundialu"

Podopieczni Domu Dziecka w Orzeszu przygotowują się do udziału w turnieju „Nadzieja na Mundial”, który stanowi jednocześnie mistrzostwa Polski domów dziecka.

By zwiększyć swoje szanse na sukces w zawodach, wychowawcy zwrócili się do Ruchu z prośbą o pomoc w przygotowaniach. Przy Cichej chętnie skorzystano z zaproszenia i w środowe popołudnie Mariusz Idzik i Łukasz Wiech stawili się na wyznaczonym boisku w Łaziskach Górnych. Zajęcia dla młodzieży poprowadził trener Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów, Michał Winciersz.

Zawodnicy „Niebieskich” prezentowali poszczególne ćwiczenia, a także sami je wykonywali. Wyczerpujący trening zakończyła krótka gra, a do rąk młodych adeptów piłki powędrowała pamiątkowa koszulka Ruchu, która następnie zawisła na honorowym miejscu w ośrodku.

Wychowawcom Domu Dziecka w Orzeszu bardzo dziękujemy za zaproszenie, a ich podopiecznym życzymy powodzenia na mistrzostwach. Trzymamy za Was kciuki!

Źródło: Ruch Chorzów

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności