Zwycięstwo, remis i przegrana w pierwszym dniu Turnieju im. Gerarda Cieślika /foto/

Zakończył się pierwszy dzień meczowych zmagań w Turnieju im. Gerarda Cieślika. 

Nasza drużyna, po remisie z APN-em Tychy 2:2, przegraną z Łódzkim ZPN 0:2 i zwycięstwem nad Górnikiem Zabrze 1:0 zajęła ostatecznie trzecie miejsce w tabeli, w następstwie czego w pierwszym sobotnim spotkaniu zmierzy się za z czwartą drużyną grupy E, Polonią Bytom. Mecz rozpocznie się o godz. 9.00 na boisku przy ul. Cichej 6.

Kadra "Niebieskich": Brusik, Gemborys, Gielza, Hachuła, Lankocz, Pastuszka, Rams, Rossmann, Sęktas, Tkocz, Bogusz, Rosół, Kapuśniak, Cieślik. 

Wyniki wszystkich spotkań dostępne są poniżej: 

Grupa A

Śląsk Wrocław – Pogoń Kraków 3:0
Odra Opole – Avia Świdnik 1:0
Śląsk – Odra 2:0
Pogoń – Avia 0:0
Śląsk – Avia 3:0
Pogoń – Odra 1:1

 

 

PKT

BR

1

Śląsk Wrocław

9

8-0

2

Odra Opole

4

2-3

3

Pogoń Kraków

2

1-4

4

Avia Świdnik

1

0-4

Grupa B

Piast Gliwice – Galaktikos Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
Stadion Śląski Chorzów II – Sportowa Częstochowa 1:0
Piast – Stadion II 2:1
Galaktikos – Sportowa Częstochowa 0:0
Piast – Sportowa Częstochowa 3:0
Galaktikos – Stadion II 0:5

 

 

PKT

BR

1

Piast Gliwice

7

5-1

2

Stadion Śląski Chorzów II

6

7-2

3

Galaktikos Ostrowiec Św.

2

0-5

4

Sportowa Częstochowa

1

0-4

 Grupa C

Stadion Śląski Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 1:1
Korona Kielce – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 2:0
AP Ostrzeszów – Zagłębie 0:6
Korona – Stadion 0:0
Korona – Zagłębie 1:0
AP Ostrzeszów – Stadion 0:4

 

 

PKT

BR

1

Korona Kielce

7

3-0

2

Stadion Śląski Chorzów

5

5-1

3

Zagłębie Sosnowiec

4

7-2

4

AP Ostrzeszów

0

0-12

Grupa D

Cracovia – Ślaski ZPN 0:2
Be a Star Agape Team Warszawa – MUKS Halny Kamienica 2:1
Cracovia – Agape Team 0:0
Śląski ZPN – Halny 1:0
Cracovia – Halny 1:1
Śląski ZPN – Agape Team 2:1

 

 

PKT

BR

1

Śląski ZPN

9

5-1

2

Agape Team

4

3-3

3

Cracovia

3

1-3

4

MUKS Halny Kamienica

1

2-4

Grupa E

Małopolski ZPN – Zagłebie Lubin 0:2
GKS Katowice – Polonia Bytom 4:0
Małopolski ZPN – GKS Katowice 1:0
Zagłębie – Polonia 4:0
Małopolski ZPN – Polonia 2:1
Zagłebie – GKS Katowice 0:1

 

 

PKT

BR

1

Zagłębie Lubin

6

6-1

2

GKS Katowice

6

5-1

3

Małopolski ZPN

6

3-3

4

Polonia Bytom

0

1-10

Grupa F

Łódzki ZPN – Górnik Zabrze 0:2
Ruch Chorzów – GKS Tychy 2:2
Łódzki ZPN – Ruch 2:0
Górnik – GKS Tychy 2:0
Łódzki ZPN – GKS Tychy 0:0
Górnik – Ruch 0:1

 

 

PKT

BR

1

Górnik Zabrze

6

4-1

2

Łódzki ZPN

4

2-2

3

Ruch Chorzów

4

3-4

4

GKS Tychy

2

2-4

Grupa G

Mazowicki ZPN – Pogoń Szczecin 2:1
UKS Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1
Mazowiecki ZPN – UKS Ruch 5:1
Pogoń – KSZO 8:0
Mazowiecki ZPN – KSZO 3:0
Pogoń – UKS Ruch 2:0

 

 

PKT

BR

1

Mazowiecki ZPN

9

10-2

2

Pogoń Szczecin

6

11-2

3

UKS Ruch Chorzów

3

4-8

4

KSZO Ostrowiec Św.

0

1-14

Grupa H

Dolnośląski ZPN – Wisła Kraków 0:5
Rekord Bielsko-Biała – Włókniarz Pabianice 4:0
Dolnośląski ZPN – Rekord 0:1
Wisła – Włókniarz 1:0
Dolnośląski ZPN – Włókniarz 0:1
Wisła – Rekord 1:0

 

 

PKT

BR

1

Wisła Kraków

9

7-0

2

Rekord Bielsko-Biała

6

5-1

3

Włókniarz Pabianice

4

1-5

4

Dolnośląski ZPN

0

0-7

Więcej zdjęć z pierwszego dnia turnieju można znaleźć na stronie Ruchu Chorzów