Turniej im. Gerarda Cieślika - harmonogram gier w dniu drugim

W sobotę na stadionie przy Cichej i na Kresach zostanie rozegranych 28 spotkań. Zespoły, które zajęły w grupach miejsca 1-2 przystąpią do dalszej walki o triumf w turnieju począwszy od fazy 1/8 finału.

Z kolei drużyny z miejsc 3-4 zagrają w „finale B”.

Przypomnijmy, że w pierwszym sobotnim meczu nasza drużyna zmierzy się  o godz. 9.00 z Polonią Bytom, natomiast poniżej przedstawiamy plan na cały drugi dzień zmagań w turnieju im. Gerarda Cieślika!

 ZOBACZ WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ:

Finał B, 1/8 finału

9:00

1 Małopolski ZPN – GKS Tychy (Cicha 6, boisko 1)
2 UKS Ruch Chorzów – Dolnośląski ZPN (Cicha 6, boisko 2)
3 Polonia Bytom – Ruch Chorzów (Cicha 6, boisko 3)
4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Włókniarz Pabianice (Kresy)

9:30

5 Pogoń Kraków – Sportowa Częstochowa (Cicha 6, boisko 1)
6 Zagłębie Sosnowiec – MUKS Halny Kamienica (Cicha 6, boisko 2)
7 Avia Świdnik – Galaktikos Ostrowiec Świętokrzyski (Cicha 6, boisko 3)
8 Akademia Piłkarska Ostrzeszów – Cracovia (Kresy)

Finał B, 1/4 finału

10:30

9 zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 2 (Cicha 6, boisko 1)
10 zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 4 (Cicha 6, boisko 2)
11 zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 6 (Cicha 6, boisko 3)
12 zwycięzca meczu 7 – zwycięzca meczu 8 (Kresy)

Finał B, 1/2 finału

11:30

zwycięzca meczu 9 – zwycięzca meczu 10 (Cicha 6, boisko 1)
zwycięzca meczu 11 – zwycięzca meczu 12 (Cicha 6, boisko 2) 

Finał A, 1/8 finału

13:30

1 Zagłębie Lubin – Łódzki ZPN (Cicha 6, boisko 1)
2 Mazowiecki ZPN – Rekord Bielsko-Biała (Cicha 6, boisko 2)
3 GKS Katowice – Górnik Zabrze (Cicha 6, boisko 3)
4 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Kresy)

14:00

5 Śląsk Wrocław – Stadion Śląski Chorzów II (Cicha 6, boisko 1)
6 Korona Kielce – Be a Star Agape Team Warszawa (Cicha 6, boisko 2)
Odra Opole – Piast Gliwice (Cicha 6, boisko 3)
8 Stadion Śląski Chorzów – Śląski ZPN (Kresy)

Finał A, 1/4 finału

14:45

9 zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 2 (Cicha 6, boisko 1)
10 zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 4 (Cicha 6, boisko 2)
11 zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 6 (Cicha 6, boisko 3)
12 zwycięzca meczu 7 – zwycięzca meczu 8 (Kresy)


Finał A, 1/2 finału

15:30

zwycięzca meczu 9 – zwycięzca meczu 10 (Cicha 6, boisko 1)
zwycięzca meczu 11 – zwycięzca meczu 12 (Cicha 6, boisko 2)

Źródło: ruchchorzow.com.pl