Zmiana warty w Barcicach /foto/

Dzisiaj kończy się pierwsze ze zgrupowań w Barcicach. Nie oznacza to jednak, że nie pozostaną one Niebieskie! W Rezydencji Las Vegas zameldują się przed południem nasze drużyny U13 oraz U14. 

Malowniczy ośrodek opuszczają z kolei nasze zespoły orlików i młodzików, które podczas ostatnich siedmiu dni korzystały z boiska i hali oraz odnowy biologicznej znajdującej się w Rezydencji Las Vegas.

Drużyny Łukasza Jońca oraz Jakuba Brzozowskiego rozegrały podczas pobytu spotkania kontrolne.

Młodsi zmierzyli się z KS Zakopane (8:7) oraz Sokolikiem Stary Sącz (4:12), z kolei starsi z Sandecją Nowy Sącz (0:3) oraz AP GOL (9:12).

Jak poinformował trener Łukasz Joniec zgrupowanie przebiegło bez kontuzji, zdarzały się jedynie drobne urazy. Ośrodek było dobrze przygotowany na przyjęcie młodych Niebieskich, jedzenie pyszne, jedynie na co można było narzekać to wiejący mocno wiatr, który ustał dopiero w piątek. 

Dodajmy, że również w dniu dzisiejszym na obóz udały się drużyny naszych trampkarzy i juniorów młodszych, które późnym popołudniem zameldują się w Rewalu.

Zobaczcie fotogalerię z pierwszego zgrupowania w Barcicach! 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności