U13: ,,To był bardzo dobry czas'' - trener Jakub Brzozowski o pracy z młodzikami.

Drużyna młodzików okazała się prawdziwym dominantorem w rozgrywkach III ligi wojewódzkiej. Zawodnicy trenera Jakuba Brzozowskiego w całych rozgrywkach ligowych stracili jedynie dwa punkty ze wszystkich możliwych do zdobycia i oczywiście przełożyło się to na pierwsze miejsce w tabeli końcowej. Po siedmiu meczach są liderami, także w klasyfikacji najskuteczniejszych drużyn. Chłopcy cieszyli się z gola aż 34 razy.  Są też jedną z najszczelniejszych obron w całej lidze, stracili bowiem 11 bramek.

Trener Jakub Brzozowski: Był to dla nas bardzo udany sezon, ogólnie całe dwa lata, kiedy miałem przyjemność prowadzić wspólnie z trenerem Tutajem rocznik 2008/09. Uważam to za bardzo dobry czas dla mnie, jak i dla wszystkich zawodników.

W tym sezonie kończymy zmagania ligowe na pierwszym miejscu i awansujemy do II ligi wojewódzkiej, co jest sporym sukcesem. Dodatkowo zdobywamy 2 miejsce w Śląskiej Lidze Orlików o Puchar Marszałka naszego województwa. Oprócz bardzo dobrego wyniku sportowego, największym sukcesem jest duży rozwój całej drużyny, jako zespołu, ale również rozwój poszczególnych jednostek indywidualnych. Każdy z zawodników zrobił postęp, ale również jako drużyna poszliśmy do przodu. Chciałem podziękować wszystkim chłopakom i rodzicom z rocznika 2008/09 za cały ten sezon, a w zasadzie za cały okres naszej współpracy. Praca i kontakty z zawodnikami i ich rodzicami były przeze mnie bardzo dobrze odbierane i życzyłbym sobie, żeby zawsze tak to wyglądało.  Chciałem podziękować po raz kolejny mojemu asystentowi Szymonowi Tutajowi, bez niego nie udało by się tego wszystkiego zrobić. Na koniec życzę wszystkim zawodnikom dalszego rozwoju i samych sukcesów.

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności