U13: ''Oby te lekcje zaowocowały w lidze'' - młodzicy rozpoczynają sezon!

Już dzisiaj wszystkie nasze drużyny będą mogły powiedzieć o rozpoczęciu nowego sezonu na dobre. Do rywalizujących już zesołów dołączą bowiem młodzicy, którzy pod wodzą trenera Jakuba Brzozowskiego udadzą się na wyjazdowy mecz z Podlesianką Katowice.

Trener Jakub Brzozowski: W końcu zaczynamy ligowe zmagania. Trochę późno, ale z drugiej strony mieliśmy więcej czasu, żeby się do tego startu przygotować. Okres, który mamy za sobą to bardzo intensywny czas - treningi rozpoczęliśmy na własnych obiektach, a później udaliśmy się na tygodniowy obóz do Szalowej.

Po powrocie z obozu, oprócz samych treningów mieliśmy okazję skonfrontować swoje umiejętności w dwóch turniejach, gdzie mogliśmy rywalizować z takimi zespołami jak: Śląsk Wrocław, Cracovia czy z zagranicznym RFS Ryga. Każdy mecz czy to w turnieju, czy też sparingowy był dla nas cenną lekcją, która mam nadzieje zaowocuje w lidze.

Mecz z Podlesianką Katowice zaplanowany został na godz. 16.30, z kolei pełen terminarz spotkań naszych młodzików dostępny jest TUTAJ.

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności