U13: ''To była dobra jesień'' - Podsumowanie sezonu młodzików


Drużyna młodzików, której trenerem jest Jakub Brzozowski zdominowała zupełnie rozgrywki V ligi okręgowej i w bardzo dobrym stylu wywalczyła sobie awans do wyższej ligi. Chłopcy ani razu nie zaznali smaku porażki, jedynie raz podzielili się z rywalem punktami. Po 10 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów. Młodzi zawodnicy zdobyli 76 bramek, tracąc jedynie 7.

Trener Jakub Brzozowski: to była niewątpliwie dobra jesień dla naszej drużyny. Analizując całą rundę, na pewno można być zadowolonym z wyniku sportowego, bo zajęliśmy przecież pierwsze miejsce, więc można powiedzieć, że wykonaliśmy plan, który zakładaliśmy przed sezonem. Zdarzały się mecze w tej rundzie, że za łatwo traciliśmy bramki i jest to na pewno sygnał dla nas, że dużo w naszej grze obronnej jest jeszcze do poprawy. Dodatkowo jeśli chodzi o ofensywę to na pewno sytuacji w każdym meczu było bardzo dużo, natomiast z ich wykończeniem było już różnie i jest to kolejny element do poprawy. Patrząc na zawodników pod względem sportowym jestem zadowolony, bo każdy z chłopaków indywidualnie zrobił progres, ale też pod kątem grupowym poszliśmy mocno do przodu. W ostatnim czasie testowaliśmy kilku zawodników i mam nadzieję, że wzmocnią oni naszą drużynę, co wpłynie na poprawę jakości treningów oraz oczywiście zwiększy rywalizację w zespole. Jeśli chodzi o nadchodzący okres to mamy zaplanowane turnieje i sparingi z zespołami z III ligi wojewódzkiej, które na pewno będą wartościowe dla całej drużyny. Dodatkowo czeka nas również tygodniowe zgrupowanie w Barcicach.

 

 Źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności