U13: ''Wykonaliśmy plan, który sobie założyliśmy'' - spostrzeżenia trenera Jakuba Brzozowskiego o zakończonym sezonie

Bardzo udany sezon ma za sobą drużyna młodzików, której trenerem jest Jakub Brzozowski. Chłopcy po 14 kolejkach z dorobkiem 34 punktów uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli. Oznacza to, że kolejny sezon rozpoczną o jedną ligę wyżej. W zakończonej rundzie zawodnicy zwyciężyli 11 razy, 2 razy zanotowali porażkę, a raz podzielili się punktami z przeciwnikiem. W ich dorobku znajduje się 55 bramek strzelonych i 10 bramek straconych.

Trener Jakub Brzozowski: To był niewątpliwie dobry sezon dla naszej drużyny. Analizując obydwie rundy na pewno można być zadowolonym z wyniku sportowego, bo zajęliśmy przecież pierwsze miejsce na jesień jak i na wiosnę, więc można powiedzieć, że wykonaliśmy plan, który zakładaliśmy przed sezonem, czyli dwa awanse. Obserwując zawodników pod względem sportowym na pewno jestem zadowolony, bo każdy z chłopaków indywidualnie zrobił progres, ale też pod kątem grupowym poszliśmy zdecydowanie do przodu. Analizują cały sezon chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie na treningach i sumienna pracę, która na pewno wpływała na wysoką jakość prowadzonych zajęć. Chciałbym również podziękować rodzicom, na których pomoc zawsze mogłem liczyć. Na koniec chciałem życzyć wszystkim zawodnikom dalszego rozwoju i samych sukcesów sportowych.

 Źródło: własny

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności