Terminarz : --U-13 IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH--05

Kolejka 1

sobota, 26.08.2017
12:30 SRS Orlik Ruda Śl.-APN Siemianowice Śl.3 - 1
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-KS Slavia Ruda Śl.1 - 3

Kolejka 1

wtorek, 05.09.2017
17:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-AKS 2 Mikołów1 - 9

Kolejka 1

środa, 20.09.2017
16:30 GKS Gieksa 2 Katowice-Ruch Chorzów S.A.1 - 3

Kolejka 2

środa, 30.08.2017
16:30 APN Siemianowice Śl.-AKS 2 Mikołów0 - 2
16:30 KS Slavia Ruda Śl.-GKS Gieksa 2 Katowice1 - 10
16:30 SRS Orlik Ruda Śl.-PKS Józefka 2 Chorzów2 - 2

Kolejka 2

środa, 13.09.2017
18:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Rosomak Siemianowiczanka8 - 0

Kolejka 3

sobota, 02.09.2017
11:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-KS Slavia Ruda Śl.1 - 9
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-APN Siemianowice Śl.0 - 4
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-SRS Orlik Ruda Śl.4 - 0

Kolejka 3

niedziela, 03.09.2017
09:00 AKS 2 Mikołów-Ruch Chorzów S.A.1 - 6

Kolejka 4

sobota, 09.09.2017
09:00 PKS Józefka 2 Chorzów-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
12:30 APN Siemianowice Śl.-Ruch Chorzów S.A.0 - 6
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-AKS 2 Mikołów10 - 1

Kolejka 4

niedziela, 10.09.2017
09:00 SRS Orlik Ruda Śl.-MKS Rosomak Siemianowiczanka3 - 3

Kolejka 5

sobota, 16.09.2017
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-APN Siemianowice Śl.2 - 1
12:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _
12:30 AKS 2 Mikołów-SRS Orlik Ruda Śl.1 - 2

Kolejka 5

niedziela, 17.09.2017
13:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Slavia Ruda Śl.8 - 1

Kolejka 6

sobota, 23.09.2017
12:30 APN Siemianowice Śl.-KS Slavia Ruda Śl._ - _
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-AKS 2 Mikołów_ - _
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-MKS Rosomak Siemianowiczanka_ - _
13:30 SRS Orlik Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 7

sobota, 30.09.2017
12:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-APN Siemianowice Śl._ - _
12:30 AKS 2 Mikołów-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 7

niedziela, 01.10.2017
15:00 Ruch Chorzów S.A.-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _

Kolejka 8

sobota, 07.10.2017
12:30 APN Siemianowice Śl.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _
12:30 AKS 2 Mikołów-MKS Rosomak Siemianowiczanka_ - _

Kolejka 8

niedziela, 08.10.2017
13:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _

Kolejka 9

sobota, 14.10.2017
11:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-Ruch Chorzów S.A._ - _
12:30 AKS 2 Mikołów-APN Siemianowice Śl._ - _
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-KS Slavia Ruda Śl._ - _
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 10

sobota, 21.10.2017
11:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS 2 Mikołów_ - _
12:30 APN Siemianowice Śl.-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _
12:30 SRS Orlik Ruda Śl.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-MKS Rosomak Siemianowiczanka_ - _

Kolejka 11

sobota, 28.10.2017
12:30 AKS 2 Mikołów-KS Slavia Ruda Śl._ - _
12:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _
15:00 Ruch Chorzów S.A.-APN Siemianowice Śl._ - _

Kolejka 12

sobota, 04.11.2017
12:30 APN Siemianowice Śl.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-MKS Rosomak Siemianowiczanka_ - _
12:30 SRS Orlik Ruda Śl.-AKS 2 Mikołów_ - _
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 13

sobota, 11.11.2017
12:30 KS Slavia Ruda Śl.-APN Siemianowice Śl._ - _
12:30 AKS 2 Mikołów-PKS Józefka 2 Chorzów_ - _
12:30 MKS Rosomak Siemianowiczanka-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 14

sobota, 18.11.2017
12:30 APN Siemianowice Śl.-MKS Rosomak Siemianowiczanka_ - _
12:30 GKS Gieksa 2 Katowice-AKS 2 Mikołów_ - _
12:30 SRS Orlik Ruda Śl.-KS Slavia Ruda Śl._ - _

Kolejka 14

niedziela, 19.11.2017
12:30 PKS Józefka 2 Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski