I OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2     -     II OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2 gr. I

2003 II: Zdecydowanie lepsi - pewna wygrana

Ostatni z niedzielnych meczów zakończył udaną serię weekendowych spotkań drużyn młodzieżowych spod znaku Niebieskiej eRki. Występujący w II Okręgowej Lidze Młodzików zespół z rocznika 2003 pewnie pokonał na własnym terenie Jedność Siemianowice Śląskie 4:1.

Dzisiaj gra układała się po naszej myśli. Szybko przejęliśmy inicjatywę tworząc kilka dogodnych sytuacji już na początku meczu. Momentami pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o

Poprawiono: niedziela, 24, maj 2015 15:33

Odsłony: 40

2003 I: Rewelacyjna gra i dwanaście bramek w Katowicach

Drużyna rocznika 2003 występująca w rozgrywkach I Okręgowej Ligi Młodzików zmierzyła się dzisiaj w wyjazdowym meczu z Rozwojem Katowice. Po pierwszej, rewelacyjnej połowie Niebiescy prowadzili już 9:0, a trzy trafienia w drugiej części meczu ustaliły wynik spotkania na 12:0.

Bardzo dobra pierwsza połowa, chyba jedna z lepszych w naszym wykonaniu patrząc na dotychczasowe mecze. Chłopcy zagrali bardzo dobrze, mądrze się ustawiali, a wszystkie bramki padały po ładnych, składnych akcjach.

Poprawiono: niedziela, 24, maj 2015 13:38