2004/2005/2006: Najmłodsze drużyny Niebieskich wróciły z obozu w Kamieniu /foto/

Ostatnie drużyny naszej Akademii zakończyły obóz przygotowawczy do nowego sezonu. W dniu dzisiejszym po tygodniowym pobycie w Kamieniu obok Rybnika wróciły drużyny młodzików i orlika, tj. roczniki 2004, 2005 oraz 2006.

Jak mówi trener Jakub Brzozowski zgrupowanie przed nowym sezonem to przede wszystkim poznawanie przez szkoleniowców samych zawodników: "Letnie obozy to zawsze pierwsza styczność trenerów z ich nowymi grupami. Główną uwagę skupiamy na poznaniu zespołu i każdego z osobna, grach integracyjnych oraz rozmowach z zawodnikami. Harmonogram zazwyczaj jest taki sam. Dzień zaczynamy od pobudki o godzinie 8:00 i od tej chwili mamy 20 minut czasu na przygotowanie się do wspólnego śniadania.

U-12/2004: Mieszczanin i Mucha pojadą na obóz kadry Podokręgu

Wydział Szkolenia Podokręgu Katowice zawiadomił, że w dniach 27 czerwca - 3 lipca w Bielsku - Białej, w ramach Akcji Lato, odbędzie się obóz sportowy kadry Podokręgu. 

W gronie szesnastu reprezentantów Podokręgu katowickiego znalazło się dwóch zawodników naszej Akademii: Krystian Mucha oraz Paweł Mieszczanin.

Gratulujemy wyróżnienia!

Poprawiono: poniedziałek, 08, sierpień 2016 12:14

Odsłony: 115

U-12/2004: "Jesteśmy zadowoleni, że na zakończenie sezonu zagraliśmy dobry mecz"

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW 0:1

Trener Piotr Bogusz : Dobry mecz, można powiedzieć nawet, że bardzo dobry w trudnych warunkach atmosferycznych i na twardym boisku. Piłkarsko byliśmy na pewno lepsi, choć i przeciwnik bardzo się starał. My zrealizowaliśmy to, co było założone. Zagraliśmy wysokim pressingiem, szybkim odbiorem, co ostatnio nie najlepiej funkcjonowało. Stworzyliśmy wiele sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać, ale myślę, że czas na wykorzystywanie jeszcze przyjdzie, a najważniejsze jest to, że je tworzymy.

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski