U-12/2005: "Mecz bez historii" - wysoka wygrana w Siemianowicach /foto/

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - RUCH CHORZÓW 0:6

Trener Jakub Brzozowski: Mecz bez większej historii. Przeciwnicy nie zawiesili wysoko poprzeczki i od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Stworzyliśmy wiele sytuacji, niestety wielu nie wykorzystaliśmy, a wynik 0:6 to najniższy wymiar kary dla APN-u. Boisko na pewno nam nie pomagało, pierwszy raz wyszliśmy na naturalną murawę, która była dodatkowo bardzo nierówna.

U-12/2005: Dominik Łosik powołany na konsultację Kadry Śląska!

Nadszedł czas na pierwsze powołania do Kadry Śląska dla zawodników z rocznika 2005, które poprzedzą, oczywiście, konsultacje szkoleniowo - selekcyjne.

Trenerzy Reprezentacji naszego województwa wyznaczyli na nie dwa terminy - 5 oraz 8 marca i odbędą się one na boisku Zagłębia Sosnowiec.

W gronie powołanych na konsultację 8 marca znalazł się przedstawiciel naszej Akademii, Dominik Łosik, który do tej pory był podstawowym zawodnikiem kadry Podokręgu.

Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

 

Poprawiono: środa, 01, marzec 2017 14:45

Odsłony: 222

U-12/2005: Podium i nagroda indywidualna w szopienickim turnieju! /foto/

W trakcie przerwy w rozgrywkach ligowych gros z naszych drużyn, zwłaszcza tych młodszych, bierze udział w turniejach halowych, co jest znakomitym elementem przygotowującym do nowej rundy.

Mówi się, że gra na hali rządzi się swoimi prawami i trudno się z tym nie zgodzić. Nasi młodzicy z rocznika 2005 zajęli wczoraj w organizowanym przez UKS Szopienice turnieju wysokie drugie miejsce.

Młodzi Niebiescy w finale ulegli Siódemce Tychy 0:1. Siódemce, która w grupie strzeliła tylko jedną bramkę w wygranym meczu z gospodarzami, zaliczyła też dwa bezbramkowe remisy i raz przegrała, właśnie z nami, by potem w półfinale zwyciężyć 1:0 z Mikołowem. Łatwo więc policzyć, że zwycięzcy imprezy strzelili w sumie

Poprawiono: poniedziałek, 06, luty 2017 14:08

Odsłony: 610

Czytaj więcej: U-12/2005: Podium i nagroda indywidualna w szopienickim turnieju! /foto/

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski