U-12/2004: "Wynik jest jaki jest" - remis ze Zniczem

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

ZNICZ KŁOBUCK - RUCH CHORZÓW 0:0

Niebiescy z II Wojewódzkiej Ligi Młodzików przywożą dziś z Kłobucka jeden punkt. Mecz z tamtejszym Zniczem zakończył się wynikiem 0:0.

Trener Piotr Bogusz : Pierwsza połowa średnia, nie obudziliśmy się może po dalekiej jeździe. Stwarzaliśmy mało sytuacji, zresztą przeciwnik podobnie. Po przerwie wyglądało to już dużo lepiej się prezentowaliśmy jednak nadal nie mieliśmy zbyt wielu okazji do strzelenia bramki.

Poprawiono: sobota, 23, kwiecień 2016 13:20

Odsłony: 98

Czytaj więcej: U-12/2004: "Wynik jest jaki jest" - remis ze Zniczem

U-13/2003 I: "Spotkanie było na swój sposób emocjonujące" - wygrana z Lublińcem

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - RUCH CHORZÓW 0:3

Pomimo olbrzymiej przewagi w meczu z Akademią Sportową Lubliniec, nasza drużyna młodzików z rocznika 2003 do ostatnich minut walczyła o korzystny dla siebie wynik. Worek z bramkami na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem otworzył Wawrzyniuk, kolejne trafienia dołożyli Andres i Grzyb.

Trener Igor Łukasik: Spotkanie od początku toczyło się pod naszą kontrolą. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie graliśmy na jedną bramkę, a drużyna z Lublińca nie wychodziła ze swojej połowy. Pomimo dominacji i stwarzanych okazji bramkowych nie potrafiliśmy trafić do siatki rywala.

U-12/2004: "Oglądaliśmy dwie różne połowy" - przegrana z Piastem

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - PIAST GLIWICE 0:1

Piast Gliwice wyjechał z Chorzowa z kompletem punktów. W pierwszym z weekendowych meczów pokonał naszą drużynę z rocznika 2004 1:0.

Trener Jakub Brzozowski: Jeżeli chodzi o mecz, oglądaliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Pierwsza z nich była jedną z najsłabszych w naszym wykonaniu. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, ani skonstruować akcji, po której można by się było pokusić o bramkę. Piast dyktował warunki, którym się podporządkowaliśmy. Druga połowa była diametralnie inna, oczywiście in plus. Stworzyliśmy kilka okazji, dominowaliśmy, ale niestety nie udało się nam zdobyć gola.

Poprawiono: sobota, 16, kwiecień 2016 11:17

Odsłony: 110

Czytaj więcej: U-12/2004: "Oglądaliśmy dwie różne połowy" - przegrana z Piastem

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski