U-12/2005: "Szczęście było po stronie rywali" - przegrana z Unią, kontuzje Poloka i Łosika

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 2:3

Trener Jakub Brzozowski: Wydaje mi się, że z przebiegu gry wyglądaliśmy lepiej. Stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych, szczególnie w pierwszej połowie, ale niestety mieliśmy problem ze skutecznością. Unia z kolei wykorzystała wszystko, co stworzyła. Szkoda, bo może nie zagraliśmy dzisiaj jakichś wielkich zawodów, nie ustrzegliśmy się błędów, ale napieraliśmy i chcieliśmy wygrać. Dzisiaj szczęście było po stronie rywali, nam go zabrakło. Pod koniec spotkania, zamiast grać piłką niepotrzebnie ją holowaliśmy, w wyniku czego ucierpiało dwóch naszych zawodników.

U-12/2005: "Błędów było sporo" - ucinamy liderowi pierwsze punkty

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 2:3

Trener Piotr Bogusz: Dobry mecz, szybki, obfitujący w akcje, ale tylko z naszej strony. Przeciwnik generalnie nam nie zagroził. Chłopcy fajnie podeszli do meczu, od początku wysokim pressingiem i nie dali narzucić sobie innego stylu gry. A grali przecież z liderem, który jeszcze nie zaznał porażki, więc sami nie wiedzieli na co ich będzie stać. Ładne dla oka bramki były ozdobą meczu - Łosik popisał się uderzeniem z dystansu, ćwiczone na treningach stałe fragmenty gry też przyniosły skutek po rzucie rożnym.

Poprawiono: sobota, 24, wrzesień 2016 12:10

Odsłony: 241

Czytaj więcej: U-12/2005: "Błędów było sporo" - ucinamy liderowi pierwsze punkty

U-12/2005: "To najniższy wymiar kary" - wielkie strzelanie w Katowicach

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 1 FC KATOWICE - RUCH CHORZÓW 0:11

Trener Jakub Brzozowski: Mecz bez większej historii. Od początku do końca dominowaliśmy na boisku, stwarzając mnóstwo sytuacji strzeleckich. Wykorzystaliśmy jednak tylko część z nich i śmiało można powiedzieć, że 11:0 to najniższy wymiary kary dla drużyny z Katowic. Z gry i wyniku jesteśmy zadowoleni, ale nie popadamy w huraoptymizm, bo dzisiejszy zespół nie był wymagającym przeciwnikiem.

Poprawiono: niedziela, 18, wrzesień 2016 12:02

Odsłony: 113

Czytaj więcej: U-12/2005: "To najniższy wymiar kary" - wielkie strzelanie w Katowicach

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski