II OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2     -     III OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2 gr. I

2003 I: Mecz z Naprzodem bez arbitra

Pod nieobecność obsady sędziowskiej w meczu naszego rocznika 2003 z Naprzodem Lipiny arbitrem spotkania został trener przeciwników. Po słabszej pierwszej i zdecydowanie lepszej drugiej połowie mecz zakończył się zwycięstwem Niebieskich 9:1

Pierwsza połowa była średnia w naszym wykonaniu. Gra nie bardzo się kleiła, co po trochu można zrzucić na karb boiska, które było bardzo nierówne. W drugiej połowie mieliśmy już więcej sytuacji, pograliśmy piłką.

Poprawiono: czwartek, 30, październik 2014 21:58

Odsłony: 16

2003 I: Fotogaleria z meczu z AKS-em Mikołów

Ruch Chorzów - AKS Mikołów 10:1 (autor: Katarzyna Wojtek)

Poprawiono: poniedziałek, 27, październik 2014 21:46

Odsłony: 23

2003 II: Potknięcie w Mysłowicach

Nasza drużyna biorąca udział w rozgrywkach ligowych III Okręgowej Ligi Młodzik D2 uległa dziś zespołowi Górnika 09 Mysłowice 1:2. Porażka ta nie odebrała Niebieskim pozycji lidera w tabeli, a awans do ligi drugiej wciąż pozostaje sprawą otwartą.

Na pewno można przytoczyć stare powiedzenie o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Przeciwnicy znaleźli się pod naszą bramką dwa razy i zdobyli dwa gole.

Poprawiono: niedziela, 26, październik 2014 14:24