I OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2     -     II OKRĘGOWA LIGA MŁODZIK D2 gr. I

2003 I: Niebiescy zagrali na piątkę! - FOTO

Pewnym zwycięstwem zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszego rocznika 2003 z Unią Kosztowy. W ramach rozgrywek I Okręgowej Ligi Młodzików Niebiescy pokonali gospodarzy meczu 5:0.

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Do przerwy co prawda prowadziliśmy tylko 1:0, ale nie wykorzystywaliśmy stwarzanych sytuacji, a na bramce rywali dobrze spisywał się golkiper. Kontrolowaliśmy cały mecz. Nasz przeciwnik był dobry, jednak my okazaliśmy się w końcowym rozrachunku lepsi. /Chciałbym pochwalić cały zespół. Cieszy dobra gra, cieszą

Poprawiono: niedziela, 19, kwiecień 2015 12:42

Odsłony: 102

2003 II: Rywal "zza miedzy" pokonany!

Zaledwie jeden dzień przerwy w rozgrywkach ligowych miała drużyna trenera Łukasza Jońca przed spotkaniem z AKS Cez-Elcho Wyzwolenie Chorzów. Po wywalczonym w środowe popołudnie zwycięstwie nad UKS-em Jedność Siemianowice Śląskie, w piątek Niebiescy z rocznika 2003 dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty pokonując sąsiadów "zza miedzy" 5:0

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, co było efektem naszej nieskuteczności, ale i dobrej postawy bramkarza gości, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Poprawiono: piątek, 17, kwiecień 2015 19:26

Odsłony: 78

2001 - 2003: Niebiescy w Kadrze Śląska

21 kwietnia w Krakowie odbędą się dwa mecze reprezentacji Małopolskiego ZPN ze Śląskim ZPN - roczniki 2001 oraz 2002/2003.

Miło nam poinformować, że w gronie powołanych znaleźli się zawodnicy naszej Akademii Piłkarskiej.
Barwy Śląska w roczniku 2001 będą reprezentować Jakub Rudek oraz Mateusz Bogusz, natomiast w roczniku młodszym Marcel Wawrzyniuk i Dominik Andres (obaj r. 2003).

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych występów!

Źródło: slzpn.katowice.pl

Poprawiono: piątek, 17, kwiecień 2015 17:12