U12/2006: ''Był to jeden z lepszych przeciwników'' - bramkarz daje Niebieskim trzy punkty!

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 3:2

Trener Piotr Bogusz: Do przerwy nie wykorzystywaliśmy stworzonych sytuacji, a Orlik praktycznie nam nie zagrażał i nie oddał strzału na bramkę. Gra toczyła się głównie w środku pola i trzeba przyznać, że rywal postawił wysoko poprzeczkę. Na początku drugiej połowy szybko zdobyliśmy bramkę, ale też szybko, bo po trzech - czterech minutach, przeciwnicy wyrównali. Zrobiło się nieco nerwowo. Nieporozumienie w szeregach naszej obrony sprawiło, że po chwili straciliśmy drugą bramkę. Pomimo tego tworzyliśmy dalej ładne, składne akcje i właśnie po jednej z nich Lenert uderzył precyzyjnie pod poprzeczkę i doprowadził do remisu.

U12/2006: ''Szwankowała skuteczność'' - z Siemianowic z kompletem punktów

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

UKS JEDNOŚĆ S.ŚL. - RUCH CHORZÓW 0:6

Trener Piotr Bogusz: Mecz pod nasze dyktando, mieliśmy zdecydowaną przewagę, a przeciwnik nam nie zagroził. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, jednak szwankowała dzisiaj bardzo skuteczność. Słowa pochwały należą się za mądrą, przemyślaną grę. Pracujemy dalej, żeby wszystko poprawić i patrzymy w przyszłość z pozytywnym nastawieniem.

U12/2006: ''Bardzo ciężki pojedynek'' - wygrywamy z Pogonią

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

LKS POGOŃ IMIELIN - RUCH CHORZÓW 0:3

Trener Igor Łukasik: Bardzo ciężki pojedynek, można go spokojnie nazwać meczem walki. Brawa dla chłopaków, że byli zaangażowani w grę i walczyli na 100 procent. Największym minusem tego spotkania było to, że baliśmy się grać w piłkę. Cieszymy się, że po czwartkowym remisie udało się nam wygrać i zdobyć trzy punkty.

Poprawiono: niedziela, 10, wrzesień 2017 08:48

Odsłony: 169

Czytaj więcej: U12/2006: ''Bardzo ciężki pojedynek'' - wygrywamy z Pogonią

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski