U12/2007: ''Chłopcy wiedzą, że reprezentują zasłużoną markę'' - wygrana z Unią, przypieczętowany awans

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW 1:4 

Zwycięstwem z Unią Kosztowy nasza drużyna młodzików młodszych potwierdziła, że wywalczony na dwie kolejki przed końcem rundy awans należał się jej bezapelacyjnie. 

Podopieczni Sławomira Podlasa wygrali 13. z 14. spotkań zdobywając przy tym aż 70 bramek i tracąc zaledwie 10. 
Niebiescy wyprzedzili w tabeli Slavię Ruda Śląska o sześć, a Unię o osiem punktów, a dzięki znakomitej postawie wiosną zagrają w lidze czwartej. Gratulujemy!

Trener Sławomir Podlas: Zwycięsko zakończyliśmy tę rundę rozgrywek. Dzisiejsza wygrana cieszy podwójnie, ponieważ wygraliśmy z drużyną, która jako jedyna w pierwszej fazie zdołała nas pokonać i "skraść" nam punkty, a poza tym przypieczętowaliśmy nią awans, który w pełni nam się należy.

U12/2007: ''Spokojna, finezyjna gra'' - pewna wygrana z rudzianami /foto/

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - GKS WAWEL WIREK 9:2 

Trener Sławomir Podlas: Dzisiejszy mecz to spokojna, finezyjna gra z dużą ilością bramek. Szybko strzelony gol spowodował, że przeciwnik zaczął grać wysoko, nie murował dostępu do bramki, dzięki czemu swobodnie mogliśmy konstruować akcje. Gra mogła się podobać, staraliśmy się rozgrywać piłkę, dogrywać i finalizować strzałem. W wielu fragmentach nam to wychodziło, przez co spotkanie było atrakcyjne i ciekawe. Został nam jeszcze do rozegrania jeden mecz z Unią Kosztowy, który zapowiada się bardzo interesująco. 

Poprawiono: niedziela, 11, listopad 2018 09:39

Odsłony: 159

Czytaj więcej: U12/2007: ''Spokojna, finezyjna gra'' - pewna wygrana z rudzianami /foto/

U12/2007: ''Potrafiliśmy stworzyć kilka wzorowych okazji'' - Niebiescy z awansem!

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 UKS SZOPIENICE - RUCH CHORZÓW 1:6 

Trener Sławomir Podlas: Dzisiaj dzięki okazałemu zwycięstwu i odpowiedniej przewadze punktowej ,na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej możemy cieszyć się z awansu, który w pełni się nam należy, bo to my zdecydowanie dominowaliśmy w tych rozgrywkach. Mecz z Szopienicami należał do gatunku trudnych spotkań, gdzie przeciwnik całą drużyną przed własnym polem karnym blokował dostęp do własnej bramki, a w pierwszej fazie meczu nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Dopiero po wprowadzeniu korekt w naszej grze zaczęliśmy grać składniej, tworzyć ciekawsze i skuteczniejsze sytuacje.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski