U12: ''Zauważamy małe sukcesy'' - trener Sławomir Podlas o rundzie jesiennej

Dziś podsumowanie poczynań ligowych naszych młodzików U12, których w lidze czekało nie lada trudne wyzwanie, albowiem w większości meczów mierzyli się z rok starszymi zawodnikami. Pomimo tego Niebiescy dawali z siebie 100%, a trener Sławomir Podlas widzi na finiszu jesieni wiele pozytywów. Nasz zespół zdobył sześć punktów w czternastu meczach, strzelając przy tym dwadzieścia bramek. 

Trener Sławomir Podlas: W tym sezonie obejmując nową dla mnie drużynę musiałem zmierzyć się z kilkoma trudnymi na początek zmianami. Chłopcy po raz pierwszy rozpoczęli grę systemem 9-cio osobowym według nowych zasad np. gra na spalony. Ponadto ze względu na wcześniejszą reformę oświaty od początku sezonu, wszystkie mecze graliśmy jako zawodnicy o rok młodsi od swoich rywali.

U12: ''Zwycięstwa przyjdą z czasem'' - przegrana w Katowicach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - RUCH CHORZÓW 7:1

Trener Sławomir Podlas:  Zagraliśmy dziś bardzo słabo. Tak naprawdę nie byliśmy w stanie wykonać kilku celnych podań, a przez to wykończyć nadążających się sporadycznie okazji do zdobycia bramki. Przeciwnik natomiast wykorzystał wszystkie swoje sytuacje i dlatego doznaliśmy aż tak bolesnej porażki. Mimo tego należy podnieść głowy do góry i naprawdę ciężko pracować na każdym treningu, a sukcesy i zwycięstwa na pewno przyjdą z czasem.

Poprawiono: niedziela, 22, listopad 2020 15:22

Odsłony: 204

Czytaj więcej: U12: ''Zwycięstwa przyjdą z czasem'' - przegrana w Katowicach

U12: ''Zagraliśmy bardzo słabo'' - bez błysku w meczu z Jednością

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. - RUCH CHORZÓW 6:2

Trener Sławomir Podlas: Przegraliśmy, bo zagraliśmy bardzo słabo. Niestety, dziś nie zdobyliśmy nawet punktu, a o naszej grze nie można powiedzieć nic dobrego. To chyba był nasz najsłabszy mecz, w którym zabrakło prawie wszystkiego. Nie było precyzji w naszych podaniach, nie wygrywaliśmy pojedynków jeden na jeden, nie stosowaliśmy pressingu, nie było walki o każdą piłkę, podejmowaliśmy błędne decyzje po odbiorze piłki, którą prawie momentalnie traciliśmy, no i popełnialiśmy duże błędy w grze obronnej. Po prostu zagraliśmy bardzo słabo. Za tydzień u siebie rozgrywać będziemy ostatni mecz tej rundy z Górnikiem 09 Mysłowice i to będzie dobra okazja do pokazania, że potrafimy walczyć i grać zdecydowanie lepiej

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności