U12: ''Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo'' - Wysoka wygrana młodzików młodszych

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Jedność Siemianowice Śląskie 6:0

Trener Sławomir Podlas: Dziś po bardzo dobrej grze odnieśliśmy zdecydowane i zasłużone zwycięstwo. Od początku spotkania staraliśmy się narzucić przeciwnikowi swój styl gry i wysokim pressingiem odbierać piłkę już na ich połowie. Dzięki temu szybko, bo już w pierwszych 10 minutach strzeliliśmy dwie bramki, które pozwoliły nam spokojniej prowadzić grę. Nadal dominowaliśmy, ale nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji bramkowych. Na początku drugiej polowy mecz się wyrównał, a momentami lekką przewagę w grze mieli goście. Nie trwało to jednak długo. Szybko uporządkowalismy swoja grę w środku pola przez co znów mogliśmy tym razem już skuteczniej kończyć nasze akcje. Bardzo cieszy dzisiejsze zwycięstwo, ale również bardzo fajna gra całego zespołu.

U12: ''Jestem zadowolony'' - Wyjazdowe zwycięstwo z Orłem

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Orzeł Mokre - Ruch Chorzów 2:4

Trener Sławomir Podlas: To był trudny mecz. Od początku to my dominowaliśmy na placu gry i głównie odbywało się to na połowie przeciwnika. Natomiast małe wymiary boiska bardzo utrudniały nam płynne prowadzenie gry i konstruowanie akcji bramkowych. Z przebiegu spotkania wyraźnie było widać naszą przewagę, ale aż dwukrotnie jako pierwsi traciliśmy bramki i musieliśmy gonić wynik. Przeciwnik grał z kontrataku i dwa piękne strzały z dystansu zamienił na bramki. Nie mniej jednak nasza konsekwentna gra i jak już na początku zaznaczyłem nasza dominacja pozwoliły nam zdobyć kolejne trzy punkty. Osobiście jestem zadowolony z tego co dziś zaprezentowali chłopcy na boisku i im ogromnie gratuluję zwycięstwa.

Poprawiono: czwartek, 12, maj 2022 18:56

Odsłony: 138

Czytaj więcej: U12: ''Jestem zadowolony'' - Wyjazdowe zwycięstwo z Orłem

U12: ''Dominowaliśmy na boisku'' - Wyjazdowa wygrana w Kosztowach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Unia Kosztowy - Ruch Chorzów 0:3

Trener Sławomir Podlas: To był nasz bardzo dobry mecz. Dziś od pierwszego gwizdka sędziego zdecydowanie i przez cale 60 minut dominowaliśmy na boisku. Szybko, bo już w 4 minucie strzeliliśmy bramkę. Później aż do przerwy, pomimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się nic strzelić, ale można było wyraźnie odczuć z przebiegu gry i tego jak dobrze wyglądała nasza gra, ze kolejna dla nas bramka "wisi w powietrzu". Druga polowa to nadal nasza przewaga w grze na boisku, a efektem tego były kolejne dwa bardzo ładne gole. Fajnie było oglądać dziś nasza grę gdzie wielokrotnie ręce same składały się oklasków. Wielkie brawa dla chłopców przede wszystkim za to co dziś pokazali, a przy okazji za zdobycie 3pkt.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności