U12/2006: ''Wszyscy mogli regularnie grać'' - podsumowanie

Drużyna rocznika 2006 na awans do ligi trzeciej pracowała całą rundę jesienną , a jego losy rozstrzygnęła dopiero w ostatnim meczu z Gieksą. 

Wiosną zespół Piotra Bogusza i Igora Łukasika w czternastu meczach odnosił siedem razy zwycięstwo, w trzech dzielił się punktami, a w pozostałych musiał uznać wyższość rywali. Pozwoliło to Niebieskim na zajęcie czwartego miejsca w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

We wszystkich meczach naszej drużyny padły 64 gole, z czego aż 40 to trafienia naszych młodzików.

Zapraszamy do zapoznania się z końcową tabelą ligową oraz podsumowaniem rundy przez trenera Piotra Bogusza.

Poprawiono: niedziela, 24, czerwiec 2018 12:52

Odsłony: 303

Czytaj więcej: U12/2006: ''Wszyscy mogli regularnie grać'' - podsumowanie

U12/2006: ''Chłopcy zagrali wzorowo'' - hattrick Lenerta, pewna wygrana Niebieskich

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:1

Trener Piotr Bogusz: Na koniec sezonu rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Praktycznie wszystko nam wychodziło, skuteczność też była lepsza, więc nie można narzekać. Mądrze budowaliśmy składne akcje od własnej bramki i w każdym sektorze wyglądało to bardzo dobrze, więc mecz był fajny dla oka. Straciliśmy gola po rzucie karnym, ale to nie umniejsza postawie drużyny na boisku. Chłopcy zagrali wzorowo, dziękuję za taką postawę. 

U12/2006: ''Każdy dał z siebie wszystko'' - z Jaworzna z kompletem punktów

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

MCKiS w JAWORZNIE - RUCH CHORZÓW 3:6 

Trener Piotr Bogusz: Nieźle weszliśmy w mecz, szybko zdobyliśmy bramkę, jednak przeciwnik zaraz potem odpowiedział trafieniem na 1:1. Nie graliśmy z przekonaniem, co można usprawiedliwić długą podróżą, ponieważ staliśmy w korkach. Jaworzno miało za to szybkich zawodników, którym udawało się przedostawać pod naszą bramkę. Trzeba pochwalić rywali, zarówno za grę, jak i boisko, które było bardzo dobrze przygotowane - na naturalnej nawierzchni rzadko zdarza nam się grać na tym poziomie rozgrywek. Druga połowa to już nasza całkowita dominacja, składne akcje i ponownie szybko zdobyte dwie bramki.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski