U-12/2005 Podsumowanie: ''Z perspektywy całej ligi możemy być zadowoleni'' - młodzicy na podium po rundzie wiosennej

 Młodzicy młodsi to kolejny z naszych zespołów, który po rundzie wiosennej znalazł się na podium w końcowej klasyfikacji. Na dobrą sprawę jeden wygrany mecz więcej mógł zadecydować o tym, że to nasz zespół awansowałby do III ligi, tymczasem zaszczytu tego dostąpiła drużyna UKS-u Ruch Chorzów, której oczywiście serdecznie gratulujemy!

Dziesięć wygranych, jeden remis i trzy porażki - tak wygląda bilans 14 spotkań naszych młodzików, którzy podczas całej rundy zdobyli 57 bramek, tracąc przy tym zaledwie 15.

Dwa kuby spod znaku niebieskiej "eRki" rozdzieliła druga w tabeli Unia Kosztowy, z kolei z ligą pożegnały się drużyny APN-u Siemianowice Śląskie i Lechii 06 Mysłowice.

Trener Piotr Bogusz: Jestem zadowolony z podejścia do pracy na treningach. Chłopcy są zawsze zaangażowani i pozytywnie nastawieni. Każdy z zawodników podniósł swoje umiejętności na wyższy poziom. Jeśli chodzi o rozgrywki zajęliśmy trzecie miejsce, a do awansu zabrakło nam trzech punktów. Trochę szkoda, ale z perspektywy całej ligi możemy być zadowoleni. Byliśmy lepsi, graliśmy fajną, ciekawą piłkę i to na pewno zaprocentuje na przyszłość. Jeśli tak będzie dalej, chłopcy na pewno zrobią krok do tego, aby zagrać w wyższej lidze. Jedyny słaby mecz, który nam nie bardzo wyszedł wiosną to spotkanie z GKS-em Katowice, gdzie przegraliśmy 2:3. Pozostałe spotkania nas cieszą - każdy dawał z siebie wszystko, ale wiadomo, że nie zawsze wychodzi tak, jak by się chciało. Wszystko jest dobrą lekcją i ma procentować w latach następnych. Życzę chłopakom powodzenia, aby się nadal rozwijali, a w przyszłości mogli zagrać w profesjonalnej piłce seniorskiej.

Wyniki spotkań: TUTAJ
Więcej statystyk: TUTAJ

Źródło: własne

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności