U12/2006: ''Był to jeden z lepszych przeciwników'' - bramkarz daje Niebieskim trzy punkty!

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 3:2

Trener Piotr Bogusz: Do przerwy nie wykorzystywaliśmy stworzonych sytuacji, a Orlik praktycznie nam nie zagrażał i nie oddał strzału na bramkę. Gra toczyła się głównie w środku pola i trzeba przyznać, że rywal postawił wysoko poprzeczkę. Na początku drugiej połowy szybko zdobyliśmy bramkę, ale też szybko, bo po trzech - czterech minutach, przeciwnicy wyrównali. Zrobiło się nieco nerwowo. Nieporozumienie w szeregach naszej obrony sprawiło, że po chwili straciliśmy drugą bramkę. Pomimo tego tworzyliśmy dalej ładne, składne akcje i właśnie po jednej z nich Lenert uderzył precyzyjnie pod poprzeczkę i doprowadził do remisu.

Chcieliśmy iść za ciosem, zdobyć trzecią bramkę - to nam się udało po stałym fragmencie gry. Decyzją trenera Łukasika do piłki podszedł nasz bramkarz Szymon Bąk, a jego celne uderzenie z rzutu wolnego dało nam zwycięstwo. Mecz był bardzo emocjonujący. Trzeba pochwalić rywali, bo chcieli grać w piłkę i był to jeden z lepszych przeciwników, z jakimi się mierzyliśmy. My dzisiaj także zagraliśmy dobre spotkanie, szybko operowaliśmy piłką, zdobywaliśmy teren. Ciągle szwankuje nasza skuteczność, ale zrobimy wszystko, aby to poprawić.

Ruch Chorzów - SRS Orlik Ruda Śl. 3:2 (0:0)

Bramki Ruch Chorzów: Lenert - 2, Bąk

Skład: Bąk, Kaczmarek, Danielowski, Chruściński, Chyra, Danielowski, Hachuła, Herko, Imiolek, Lenert, Łazaj, Michalik, Szczepanik

Następny mecz: 24.09, godz. 11.00 UKS Sprint Katowice - Ruch Chorzów

Źródło: własne