U12/2006: ''Spotkanie na plus'' - Sprint pogrążony w końcówce meczu

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

UKS SPRINT KATOWICE - RUCH CHORZÓW 1:3 

Trener Piotr Bogusz: Zagraliśmy dzisiaj dobrze, natomiast po raz kolejny szwankowała nasza skuteczność. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy stworzonych sytuacji, natomiast przeciwnik szukał swoich okazji i jedną z nich zamienił na bramkę. Przed przerwą byliśmy nieco słabsi w środku pola, za to w drugiej połowie opanowaliśmy je i kreowaliśmy raz po raz akcje. Piłka jednak nie chciała wpaść do bramki, aż w końcu na strzał z dystansu zdecydował się i trafiając tuż po poprzeczkę doprowadził do remisu. Staraliśmy się zdobyć kolejne gole i udało się to pod koniec meczu.

Składną akcję zamknął Lenert, który skierował piłkę praktycznie do pustej bramki, a w chwilę potem, po wysokim pressingu, którym staraliśmy się grać od początku, i odbiorze piłki w strefie obronnej przeciwnika zdobyliśmy trzeciego gola. Generalnie dobre spotkanie na plus, Sprint również starał się grać w piłkę, małe obiekcje można mieć jedynie do naszej skuteczności i nad tym będziemy pracować. Brawa dla chłopaków, że nie załamali się po pierwszej połowie i grali do końca. Teraz przed nami ważny mecz jeśli chodzi o układ tabeli z GKS-em Katowice.  

UKS Sprint Katowice - Ruch Chorzów 1:3 (1:0)

1:0 - 15 min.
1:1 - Chyra, 43 min.
1:2 - Lenert, 56 min.
1:3 - Lenert - 58 min.

Skład: Bąk, Chyra, Danielowski, Chruściński, Gansiniec, Herko, Imiolek, Kula, Lenert, Herko, Molerus, Sołtys, Kaczmarek, Wleciałowski

Następny mecz: 01.10, godz. 09.00 Ruch Chorzów - GKS Gieksa 2 Katowice

Grano: 2 x 30 min.

Źródło: własne