U12/2006: ''Obrońcy nie kalkulowali'' - Szymon Bąk ponownie daje Niebieskim trzy punkty!

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

1 FC KATOWICE - RUCH CHORZÓW 0:1

Trener Piotr Bogusz: Bardzo trudne spotkanie rozegrała dzisiaj nasza drużyna. Zespół z Katowic postawił wysoko poprzeczkę, grając ostro i nie pozwalając na rozwinięcie skrzydeł naszym zawodnikom - szczególnie w pierwszej połowie. Nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce, a nasze akcje kończyły się na obrońcach drużyny przeciwnej, którzy nie kalkulowali i każdą piłkę wybijali w głąb pola . Mieliśmy okazję do zdobycia gola po ładnej akcji Lenert - Kaczmarek, ale dobrze zachował się bramkarz rywali .

W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, dzięki czemu gra się wyrównała i w zamieszaniu podbramkowym, po zagraniu Szczepaniaka, w dogodnej sytuacji znalazł się Wleciałowski. Został on jednak nieprzepisowo powstrzymany, a gola z rzutu karnego zdobył nasz bramkarz Szymon Bąk, który po przerwie zagrał jako zawodnik z pola. Zawodnicy z Katowic do końca starali się wyrównać, ale dobrze dysponowany Bednarek nie dał się pokonać. Brawa dla całego zespołu.

1 FC Katowice - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)

Bramki Ruch Chorzów: Bąk

Skład: Bąk, Kaczmarek, Chruściński, Janikowski, Gansiniec, Kula, Imiolek, Lenert, Mazurek, Bednarek, Michalik, Molerus, Sołtys, Szczepaniak, Wleciałowski

Następny mecz: 22.10, godz. 09.00 Ruch Chorzów - Pogoń Imielin

Źródło: własne