U12/2006: ''Stanęliśmy na wysokości zadania'' - zespół z Imielina wyjechał z Chorzowa bez punktów

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - LKS POGOŃ IMIELIN 6:1

Trener Piotr Bogusz: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Stanęliśmy na wysokości zadania. Zagraliśmy dzisiaj z zespołem, który odebrał punkty liderowi, GKS-owi Katowice, mieliśmy więc małe obawy, jak się okazało, niesłuszne. Drużyna wyszła na boisko skoncentrowana i od początku stłamsiła rywala. Szybka gra kombinacyjna, odbiór piłki, wychodzenie spod pressingu - wszystko nam dzisiaj wychodziło. Oczywiście to nie jest tak, że w przegranym meczu wszystko jest źle, a w wygranym dobrze. Dzisiaj też były błędy i braki, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu i oby więcej takich spotkań.

Bramki padły po ładnych akacjach i nie chciałbym nikogo wyróżniać indywidualnie, bo wszyscy zasługują na pochwałę - cieszymy się, tylko że w końcu odblokował się Karol Wleciałowski, który już wcześniej bardzo dobrze się prezentował na boisku, ale nie potrafił zdobyć gola - dziś trafił dwa razy i zaliczył asystę przy kolejnym trafieniu.

Ruch Chorzów - LKS Pogoń Imielin 6:1 (2:1)

Bramki Ruch Chorzów: Szczepaniak - 2, Wleciałowski -2, Nowiński, Lenert

Skład: Kula, Herko, Imiolek, Chyra, Michalik, Wleciałowski, Nowiński, Lenert, Chruściński, Bednarek, Szczepaniak, Danielowski, Kaczmarek

Następny mecz: 29.10, godz. 09.00 Ruch Chorzów - UKS Jedność S-Śl.

Źródło: własne