2003(B): 7 miejsce w Żorach

Dnia 2.03.2014r. drużyna rocznika 2003 wzięła udział w turnieju w Żorach. W końcowej klasyfikacji turnieju zajęliśmy 7 miejsce. Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie. Poniżej relacja z turnieju.

 

 

Ruch Chorzów – RKP Rybnik 2-1 (bramki 2x Szymon Nycek)

Ruch Chorzów – Unia Racibórz 0-4

Ruch Chorzów – MKS Żory 0-13

Ruch Chorzów – MKS Żory II 3-1 (bramki 2x Piotr Wach, Szymon Nycek)

Pierwszy mecz początkowo nie ułożył się po naszej myśli, szybko stracona bramka nie podłamała nas, szybko wyrównaliśmy na 1-1, a w 12 minucie meczu wyszliśmy na prowadzenie. Mecz mógł się podobać, każdą akcję budowaliśmy od bramkarza podaniami po ziemi, po każdym rozegraniu zawodnicy czuli się pewniej i gra była co raz płynniejsza. To był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. W drugim meczu podczas utrzymywania się przy piłce na połowie przeciwnika i tworzenia szansy strzeleckiej pod bramką Unii, kilka razy straciliśmy piłkę co skończyło się kontratakiem po którym Unia strzeliła bramki. Trzeci mecz w grupie, w którym rywalem był MKS Żory (zwycięzca turnieju) zakończył się wysoką porażką. W meczu o 7 miejsce graliśmy z drugą drużyną Żor, w meczu zawodnicy byli bardzo aktywni, chcieli się zrehabilitować za poprzedni mecz wygrywając w dobrym stylu.   Z turnieje wywozimy 7 miejsce, a co ważniejsze naukę i dobrą zabawę.

Skład drużyny: Oskar Kontny, Oskar Palka, Jan Kudlek, Rafał Rzepka, Szymon Nycek, Mateusz Wiedemann, Damian Parchettka, Piotr Wach.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności