U12/2007: ''Wiemy, że nic się nie stało'' - przegrana w pojedynku na szczycie

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 0:1  

Trener Sławomir Podlas: Spotkały się dzisiaj dwie równorzędne drużyny. Jak przystało na grę lidera z wiceliderem był to dobry, twardy i zacięty mecz, w którym stworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych. Staraliśmy się grać piłką i rozgrywać, ale była to ciężka przeprawa, ponieważ Unia całą drużyną stanęła na swojej połowie i zagęszczała środek boiska, przez co mieliśmy problem z wyprowadzeniem akcji w ataku pozycyjnym. Przeciwnik skutecznie się bronił i wyprowadzał kontrataki, a jeden poważny błąd, który wykorzystał, spowodował, że mecz zakończył się zwycięstwem gości. 

Jestem jednak bardzo zadowolony z postawy chłopaków, bo pokazali duże umiejętności piłkarskie, ogromną wolę walki i chęć zwycięstwa. Zabrakło odrobiny szczęścia i skuteczności, by dzisiaj wygrać. Myślę, że sprawiedliwy byłby remis, ale niestety nie udało się tego osiągnąć. Gratulujemy rywalom zwycięstwa, a my podnosimy głowy, bo wiemy, że nic się nie stało. Zapraszamy na mecz wyjazdowy już w sobotę do Rudy Śląskiej, gdzie zmierzymy się z Uranią.

Ruch Chorzów - LKS Unia Kosztowy 0:1 (0:0)

0:1 -  31 min. 

Skład: Wollny, Leks, Rossmann, Cieślik, Hachuła, Bogusz, Rams, Gielza, Kapuśniak, Brusik, Lankocz, Sęktas 

Następny mecz: 20.10, godz. 09.30  Ruch Chorzów - LKS Pogoń Imielin

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności