U12/2007: ''Potrafiliśmy stworzyć kilka wzorowych okazji'' - Niebiescy z awansem!

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 UKS SZOPIENICE - RUCH CHORZÓW 1:6 

Trener Sławomir Podlas: Dzisiaj dzięki okazałemu zwycięstwu i odpowiedniej przewadze punktowej ,na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej możemy cieszyć się z awansu, który w pełni się nam należy, bo to my zdecydowanie dominowaliśmy w tych rozgrywkach. Mecz z Szopienicami należał do gatunku trudnych spotkań, gdzie przeciwnik całą drużyną przed własnym polem karnym blokował dostęp do własnej bramki, a w pierwszej fazie meczu nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Dopiero po wprowadzeniu korekt w naszej grze zaczęliśmy grać składniej, tworzyć ciekawsze i skuteczniejsze sytuacje.

Brakowało troszkę dokładności w przyjęciu i podaniu, ale pomimo tego potrafiliśmy stworzyć kilka naprawdę wzorowych okazji bramkowych. Gratuluję chłopakom zarówno awansu, jak i postawy w dzisiejszym meczu. Przed nami jeszcze dwa spotkania w tej rundzie i mam nadzieję, że będą one jak zawsze dobre w naszym wykonaniu, a przy okazji będziemy też zadowoleni z wyniku. 

UKS Szopienice - Ruch Chorzów 1:6 (0:3)

Bramki Ruch Chorzów: 5' Kapuśniak, 22' Pastuszka, 27' samobójcza, 33' Rossmann, 34' Gielza, 38' Gielza 

Bramka UKS Szopienice: 59'

Skład: Wollny, Lankocz, Cieślik, Rosół, Kapuśniak, Pastuszka, Rams, Rossmann, Gielza, Kiełtyka, Moczulski, Nowak 

Następny mecz: 11.11, godz. 09.00 Ruch Chorzów - GKS Wawel Wirek

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności