U12/2007: ''Chłopcy wiedzą, że reprezentują zasłużoną markę'' - wygrana z Unią, przypieczętowany awans

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW 1:4 

Zwycięstwem z Unią Kosztowy nasza drużyna młodzików młodszych potwierdziła, że wywalczony na dwie kolejki przed końcem rundy awans należał się jej bezapelacyjnie. 

Podopieczni Sławomira Podlasa wygrali 13. z 14. spotkań zdobywając przy tym aż 70 bramek i tracąc zaledwie 10. 
Niebiescy wyprzedzili w tabeli Slavię Ruda Śląska o sześć, a Unię o osiem punktów, a dzięki znakomitej postawie wiosną zagrają w lidze czwartej. Gratulujemy!

Trener Sławomir Podlas: Zwycięsko zakończyliśmy tę rundę rozgrywek. Dzisiejsza wygrana cieszy podwójnie, ponieważ wygraliśmy z drużyną, która jako jedyna w pierwszej fazie zdołała nas pokonać i "skraść" nam punkty, a poza tym przypieczętowaliśmy nią awans, który w pełni nam się należy.

Każdy mecz ma dwie połowy, a one były dzisiaj w naszym wykonaniu diametralnie różne. W pierwszej dominowaliśmy na boisku, a nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Zresztą konsekwencją tego były trzy strzelone bramki i okazałe prowadzenie. Druga połowa, niestety, była słaba w naszym wykonaniu, a przeciwnik stwarzał sobie dogodne sytuacje, podczas gdy my nie potrafiliśmy uporządkować naszej gry. Pomimo tego, patrząc na całe spotkanie, zasłużyliśmy sobie dziś na to zwycięstwo, z czego bardzo się cieszymy. 

Podsumowując rozgrywki jesienne uważam, że była ona w naszym wykonaniu naprawdę fajna. Chłopcy wielokrotnie pokazywali na boisku, że potrafią grać mądrze i inteligentnie w piłkę. Wygraliśmy 13 z 14 spotkań i awansowaliśmy do czwartej ligi. Cieszy również postawa chłopaków, którzy wkładają w treningi oraz mecze dużo serca i wszędzie chcą pokazać, że są dobrzy piłkarską i wiedzą, że reprezentują znaną, zasłużoną i wielką piłkarską markę, czyli nasz Ruch Chorzów. Gratuluję im awansu, a przy okazji dziękuję także rodzicom za pomoc i wsparcie we wszystkich meczach ligowych. 

LKS Unia Kosztowy - Ruch Chorzów 1:4 (0:3)

12' Gielza, 26' Bogusz, 29' Bogusz,  32'(Kosztowy), 59' samobójcza

Skład: Wollny, Cieślik, Rossmann, Lankocz, Hachuła, Pastuszka, Brusik, Bogusz, Gielza, Muskietorz, Leks, Tylec, Sęktas

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności