2003(B): Kolejne zwycięstwo!

W 17 kolejce, która odbyła się 13 maja zmierzyliśmy się z Wyzwoleniem Chorzów. Spotkanie rozgrywane było na boisku przy ul. Filarowej i zakończyło się wynikiem 8-4 dla młodych zawodników Ruchu.

 

Mecz od pierwszej minuty był pod dyktando "Niebieskich", tym razem nie straciliśmy szybko bramki lecz ją strzeliliśmy, wynikało to z dużego zaangażowania wszystkich zawodników, boczni obrońcy bardzo aktywni na skrzydłach raz z jednej strony raz z drugiej włączali się w budowanie ataku tworząc przewagę liczebną w tej strefie boiska, co przełożyło się na strzelone bramki. Podobnie środkowi pomocnicy również aktywni, dawali opcję grania obrońcom, a także współpraca między nimi i napastnikiem była efektywna. Bramkarze pokazali jak należy grać nogami, podczas pressingu nasi bramkarze z pewnością siebie rozgrywali piłkę wraz z obrońcami.

Trzecie z rzędu zwycięstwo tym razem na wyjeździe bardzo podbudowało zawodników, szczególnie podobał się styl w jakim osięgneliśmy taki dobry rezultat. W kolejnym spotkaniu zagramy u siebie ze Slavią Ruda Śląska.

AKS Wyzwolenie Chorzów - RUCH CHORZÓW SA 4-8

Ruch: Oskar Kontny, Bartosz Pikulski, Rafał Rzepka, Beniamin Smagorowicz, Damian Parchettka,
Szymon Nycek, Mateusz Wiedemann, Dawid Paprotny, Kamil Góralczyk, Filip Parkitny, Igor Olszewski, Wiktor Cieśla, Michał Bryja, Diego Michalik, Jan Kudlek, Piotr Wach.

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności