Turniej im. Gerarda Cieślika - dzień drugi

W drugim dniu turnieju im. Gerarda Cieślika nasza drużyna prezentowała się bardzo dobrze. Wygrała z Polonią Bytom oraz Włókniarzem Pabianice i pomimo tego, że nie ustępowała Kadrze Dolnośląskiego ZPN uległa mu 0:1. 

Osiągnięte wyniki sprawiły, że w dniu jutrzejszym Niebiescy powalczą o trzecie miejsce w grupie B z Avią Świdnik. Początek tego spotkania o godz. 9.00 na stadionie przy ul. Cichej 6. 

Sprawdźcie wyniki wszystkich dzisiejszych meczów.

Finał B, 1/8 finału

Małopolski ZPN – GKS Tychy 0:0 k. 3-4
UKS Ruch Chorzów – Dolnośląski ZPN 0:7
Polonia Bytom – Ruch Chorzów 0:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Włókniarz Pabianice 0:1
Pogoń Kraków – Sportowa Częstochowa 3:1
Zagłębie Sosnowiec – MUKS Halny Kamienica 3:0
Avia Świdnik – Galaktikos Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Akademia Piłkarska Ostrzeszów – Cracovia 1:3

Finał B, 1/4 finału

GKS Tychy – Dolnośląski ZPN 0:0 k. 1-4
Ruch Chorzów – Włókniarz Pabianice 1:0
Pogoń Kraków – Zagłębie Sosnowiec 0:3
Avia Świdnik – Cracovia 1:1 k. 3-1

Finał B, 1/2 finału

Dolnośląski ZPN – Ruch Chorzów 1:0
Zagłębie Sosnowiec – Avia Świdnik 4:0

Finał A, 1/8 finału

Zagłębie Lubin – Łódzki ZPN 3:0
Mazowiecki ZPN – Rekord Bielsko-Biała 0:0 k. 1-3
GKS Katowice – Górnik Zabrze 1:0
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 1:0
Śląsk Wrocław – Stadion Śląski Chorzów II 2:0
Korona Kielce – Be a Star Agape Team Warszawa 2:1
Odra Opole – Piast Gliwice 0:4
Stadion Śląski Chorzów – Śląski ZPN 0:1

Finał A, 1/4 finału

Zagłębie Lubin – Rekord Bielsko-Biała 2:0
GKS Katowice – Pogoń Szczecin 0:3
Śląsk Wrocław – Korona Kielce 1:4
Piast Gliwice – Śląski ZPN 2:0

Finał A, 1/2 finału

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 0:2
Korona Kielce – Piast Gliwice 1:0

TERMINARZ FINAŁÓW, NIEDZIELA, 15 WRZEŚNIA, BOISKO GŁÓWNE PRZY CICHEJ:

Finał B

O 3. miejsce: Ruch Chorzów – Avia Świdnik, godz. 9:00
O 1. miejsce: Dolnośląski ZPN – Zagłębie Sosnowiec, godz. 10:00

Finał A

O 3. miejsce: Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, godz. 9:30
O 1. miejsce: Pogoń Szczecin – Korona Kielce, godz. 10:30


Na godz. 11:30 zaplanowano mecz pokazowy pomiędzy reprezentacją turnieju a reprezentacją Śląska U'13.

Źródło: własne, ruchchorzow.com.pl

Foto: Anna Bargiel