2003(B): Porażka w Katowicach

Kolejnym rywalem w 20 kolejce, która odbyła się 3 czerwca była drużyna Rozwoju Katowice. Mecz został rozegrany na boisku gospodarzy przy ul. Zgody. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12 – 1 dla Rozwoju.

 

Od pierwszego gwizdka sędziego mecz był wyrównany, obie drużyny stworzyły kilka sytuacji na strzelenie bramki. Pierwsi do bramki trafili gospodarze, którzy byli bardzo skuteczni strzelając nam do przerwy pięć bramek. W drugiej połowie nasza gra bardziej sie układała i po jednej z akcji strzeliliśmy bramkę. Szkoda że pozostałe sytuacje nie zostały zamienione na bramkę. Analizując grę, sposób rozegrania piłki od obrony można zauważyć duży postęp w budowaniu ataku, zawodnicy czują się coraz pewniej z każdym meczem. Końcowy wynik 12-1 nie oddaje naszej dobrej gry. Kilka bramek straciliśmy po błędnych decyzjach i stratach piłki podczas budowania akcji na naszej połowie, straty te również wynikały z braku aktywności zawodników bez piłki. Środkowy lub boczny obrońca nie miał opcji grania do środkowego pomocnika. Wyciągniemy wnioski z błędów, które popełniliśmy i jeszcze bardziej zdeterminowani podejdziemy do kolejnego spotkania!!!
 
Rozwój Katowice - RUCH CHORZÓW SA 12:1

Ruch: Oskar Kontny, Mateusz Wiedemann, Szymon Nycek, Beniamin Smagorowicz, Jan Kudlek, Igor Olszewski, Aleks Grzyb, Damian Parchettka, Brajan Krasowiecki, Dawid Domagała, Diego Michalik, Dawid Paprotny, Mateusz Drabina, Michał Bryja, Adrian Orliński, Piotr Wach, Wiktor Cieśla

Bramki:

- Igor Olszewski