2003(B): Przegrana z Gwiazdą

W 21 kolejce, która odbyła się 10.06.2014r. graliśmy z Gwiazdą Ruda Śląska. Drużyna Gwiazdy jest liderem naszej grupy, pomimo tak dużej różnicy w tabeli, na boisku momentami graliśmy lepiej niż goście. Końcowy wynik meczu 10-3 dla drużyny z Rudy Śląskiej.

 

Zgodnie z przypuszczeniami od początku meczu inicjatywę posiadała Gwiazda, która wyszła na prowadzenie strzelając pierwszą bramkę. Nie trzeba było długo czekać na kolejne trafienia, tym razem nasza drużyna doprowadziła do remisu po składnej i szybkiej akcji. W pierwszej połowie kolejne bramki były autorstwem gości. W drugiej rownież strzelali goście jak i Niebiescy. W spotkaniu mogło paść więcej bramek, jednak nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji sam na sam. Był to kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie należy zwrócić uwagę na podejmowanie dobrych dezycji podczas budowania ataku i tworzenia szans strzeleckich. Nie wszystkie decyzje były słuszne, ale jest ich co raz więcej, z tego względu, że zawodnicy obserwują to co się dzieje na boisku i czytają grę. Brawo dla obu drużyn za wysiłek, który włożyli w mecz szczególnie przy takim upale jaki miał miejsce we wtorek.

RUCH CHORZÓW SA - Gwiazda Ruda Śląska 3:10

Ruch: Oskar Kontny, Olaf Czogiel, Filip Parkitny, Beniamin Smagorowicz, Damian Parchettka, Brajan Krasowiecki, Szymon Nycek, Piotr Wach, Wiktor Cieśla, Michał Bryja, Jan Kudlek, Dawid Paprotny, Diego Michalik, Mateusz Drabina.

Bramki:
- B. Krasowiecki
- F. Parkitny
- P. Wach

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności