U12: ''Naszą dewizą było zaangażowanie'' - Podsumowanie młodzików młodszych

Zespół trenera Sławomira Podlasa, który rywalizował w IV lidze okręgowej uplasował się na czwartej lokacie w klasyfikacji końcowej. Siedem zwycięstw, dwa remisy i pięć porażek złożyły się na bilans 23 punktów. Młodzicy młodsi zdołali zdobyć w trakcie minionej rundy 40 bramek, tracąc przy tym 25 goli.

Trener Sławomir Podlas: Za nami fajny sezon. Zaczęliśmy go od treningów, pierwszych meczów, gdzie musieliśmy się nauczyć grac w nowym ustawieniu 9 osobowego zespołu, pierwszych wygranych, i niestety porażek. Naszą dewizą było od początku solidnie pracować na treningu, a w meczu pokazać maksimum swoich umiejętności przy pełnym zaangażowaniu, nie zważając na wyniki jakie osiągają w pojedynczych meczach. Chłopcy zawsze i wszędzie pokazywali ze ambicji i woli walki im nie brakuje. Zwycięstwa przeplatane były także porażkami, ale spokój i cierpliwość pokazały nam na końcu ze idziemy w dobrym kierunku. Uważam iż dzięki systematyczności w treningach i możliwości zagrania co tydzień w każdym meczu ligowym, każdy z moich podopiecznych poczynił postępy w rozwoju piłkarskim jak i osobowościowym. Jestem z tego bardzo zadowolony i pozytywnie nastawiony do kontynuacji naszej wspólnej pracy i szkolenia w przyszłym sezonie. Dziękuję za cały sezon i życzę wszystkim chłopakom jak i rodzicom udanych, słonecznych i wyjątkowych wakacji.

 

Źródło: Katarzyna Porębska

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności