U12: ''Naszą dewizą było zaangażowanie'' - Podsumowanie młodzików młodszych

Zespół trenera Sławomira Podlasa, który rywalizował w IV lidze okręgowej uplasował się na czwartej lokacie w klasyfikacji końcowej. Siedem zwycięstw, dwa remisy i pięć porażek złożyły się na bilans 23 punktów. Młodzicy młodsi zdołali zdobyć w trakcie minionej rundy 40 bramek, tracąc przy tym 25 goli.

U12: ''Nasza gra mogła się podobać' - Efektowne zwycięstwo na koniec sezonu

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Orzeł Mokre 5:0

Trener Sławomir Podlas: To był ostatni nasz mecz w tym sezonie, który zakończyliśmy efektownym zwycięstwem. Od samego początku to my byliśmy zdecydowanie stroną dominującą na boisku. Konstruowaliśmy fajne, składne akcje, których niestety wielokrotnie nie kończyliśmy zdobyciem bramki. W pierwszej połowie strzeliliśmy tylko jednego gola, a sytuacji 100% mieliśmy wiele. Nie mniej jednak nasza gra w tej części meczu mogła się wszystkim podobać. Druga polowa to nadal nasza dominacja. W tej części meczu byliśmy zdecydowanie skuteczniejsi, a sytuacje bramkowe, które sobie tworzyliśmy, już częściej zamienialiśmy na gole. Brawo dla chłopaków za ten kolejny fajny mecz, brawo za cały sezon, i WIELKIE DZIĘKUJĘ dla wszystkich rodziców za okazaną pomoc.

U12: ''Takie zwycięstwo cieszy podwójnie'' - Zwycięstwo po golu w ostatniej minucie

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Jastrząb Bielszowice - Ruch Chorzów 1:2

Trener Sławomir Podlas: Takie zwycięstwo, cieszy i smakuje podwójnie. Dziś zasłużone zwycięstwo odnieśliśmy strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie spotkania. Mecz mógł się wszystkim podobać. Od początku to my dominowaliśmy na boisku stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. Jedna z nich po fajnym precyzyjnym strzale zamieniliśmy na gola. Gospodarze kilka razy próbowali zagrozić naszej bramce ale bardzo dobra gra środkowych obrońców i bramkarza skutecznie ograniczała poczynania napastników Jastrzębia. W drugiej połowie mecz się nieco wyrównał czego konsekwencją była wyrównującą bramka dla gospodarzy. Szybka reakcja na straconego gola i dokonane roszady w ustawieniu zawodników okazały się decydujące o losach tego meczu. Bramka przesuniętego obrońcy na pozycje nr. 9 dala nam trzy punkty i pokazał ze zawsze należy walczyć do samego końca. Radość po ostatnim gwizdku sędziego była przeogromna. BRAWO CHŁOPCY !!!!

U12: ''To był ciekawy i trudny mecz'' - Ulegamy stadionowi w derbach Chorzowa

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Stadion Śląski  2:3

Trener Sławomir Podlas: To był ciekawy, a zarazem trudny mecz. Już przed spotkaniem wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie, bo gramy derby Chorzowa, a na dodatek z liderem naszych rozgrywek. Niestety dla nas źle je zaczęliśmy, graliśmy trochę bojaźliwie, a do tego słabo operowaliśmy piłką, przez co nie mogliśmy grać tego co potrafimy. Przeciwnik wykorzystał naszą słabość, która trwała przez około 20 pierwszych minut meczu i dominując na boisku strzelił nam wtedy dwie bramki. Dopiero nasza bramka kontaktowa zmieniła obraz tego meczu. Wtedy to my zaczęliśmy grać odważniej, skuteczniej i mecz się wyrównał. Druga polowa to już na pewno nasza przewaga w grze, gdzie co raz częściej zagrażaliśmy bramce Stadionu. Goście grali zdecydowanie inny futbolu niż my. Od samego początku nastawili się na długie wybicia piłki już od bramkarza, co od razu stwarzało pewne zagrożenie pod naszą bramką. My natomiast konsekwentnie od pierwszej minuty rozpoczynaliśmy każdą akcje od linii obrony starając się konstruować wielopodaniowe sytuacje pod bramka przeciwnika. Grając w ten sposób bardzo konsekwentnie, strzeliliśmy bramkę kontaktowa na 2:3. Myślę ze gdyby mecz trwał jeszcze kilka kolejnych minut to może udało by się zdobyć minimum jeden a może i cala pulę punktów. Uważam ze mimo wszystko był to nasz dobry mecz. Potrafiliśmy się podnieść z ciężkiej sytuacji boiskowej, gdzie już straciliśmy 3 bramki, a mimo wszystko w pewnym momencie zaczęliśmy dominować. Dziękuję chłopcom za to jak walczyli do samego końca, pokazując ze idziemy pomalutku w dobrym kierunku.

U12: 'Remis jest sprawiedliwym wynikiem'' - Podział punktów w Katowicach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Sparta Katowice - Ruch Chorzów 2:2

Trener Sławomir Podlas: To był bardzo dobry, emocjonujący mecz. Rozpoczęliśmy go słabo, chłopcy grali zbyt nerwowo przez co szybko traciliśmy piłkę i to Sparta przez około pierwsze 20 minut dominowała na boisku. Po tym czasie nasza gra się uporządkowała, a mecz się wyrównał. Zaczęliśmy lepiej i dokładniej operować piłką, a korekty w ustawieniu pozwoliły nam tworzyć więcej dogodnych sytuacji bramkowych, z których dwie zamieniliśmy na bramki. Niestety pod koniec meczu bardzo przypadkowo stracona bramka wprowadziła lekkie zamieszanie i nerwowość w naszych poczynaniach, a przeciwnik idąc za ciosem zdołał niestety dla nas wyrównać. Z perspektywy całego meczu, uważam, iż remis jest sprawiedliwym wynikiem, chociaż mogliśmy się tez pokusić, a było temu blisko o zwycięstwo. Dziękuję chłopakom za ogromne zaangażowanie i walkę przez cale spotkanie. To był nasz dobry mecz, BRAWO !!!

U12: ''Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo'' - Wysoka wygrana młodzików młodszych

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Jedność Siemianowice Śląskie 6:0

Trener Sławomir Podlas: Dziś po bardzo dobrej grze odnieśliśmy zdecydowane i zasłużone zwycięstwo. Od początku spotkania staraliśmy się narzucić przeciwnikowi swój styl gry i wysokim pressingiem odbierać piłkę już na ich połowie. Dzięki temu szybko, bo już w pierwszych 10 minutach strzeliliśmy dwie bramki, które pozwoliły nam spokojniej prowadzić grę. Nadal dominowaliśmy, ale nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji bramkowych. Na początku drugiej polowy mecz się wyrównał, a momentami lekką przewagę w grze mieli goście. Nie trwało to jednak długo. Szybko uporządkowalismy swoja grę w środku pola przez co znów mogliśmy tym razem już skuteczniej kończyć nasze akcje. Bardzo cieszy dzisiejsze zwycięstwo, ale również bardzo fajna gra całego zespołu.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności