Sparingi, turnieje - rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej!

Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostało jeszcze sporo czasu, jednak przygotowania do jej inauguracji powoli nabierają tempa, a nierozłącznym towarzyszem wznowionych treningów są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami.
Nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się przed startem rozgrywek w meczach kontrolnych oraz turniejach, których harmonogram (sukcesywnie uzupełniany) przedstawiamy poniżej.

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH I TURNIEJÓW MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN RUCHU CHORZÓW

U-19 / Centralna Liga Juniorów (1997 i młodsi)

16.01 - Ruch Chorzów - Urania Ruda Śl.

23.01 - Ruch Chorzów - rezerwy Ruch Chorzów

30.01 - Ruch Chorzów - ŁKS Łódź

06.02 - Ruch Chorzów - Cracovia

13.02 - Ruch Chorzów - Karvina U19

20.02 - Ruch Chorzów - Hutnik Kraków

27.02 - Ruch Chorzów - Skałka Świętochłowice

U-17 / Liga Makroregionalna (1999 i młodsi)

17.01 - turniej halowy w Łaziskach

23.01 - Stadion Chorzów - Ruch Chorzów 

03.02 - Varsovia Escola Barcelona - Ruch Chorzów (Kamień o/ Rybnika)

06.02 - Vitkovice '99 - Ruch Chorzów 

13.02 - Ruch Chorzów - Karvina

16.02 - Bałtyk Koszalin - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu)

19.02 - Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu)

06.03 - SFC Opava - Ruch Chorzów

05-06.03 - turniej Stadion Chorzów

09.03 - Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice

12.03. - Ruch Chorzów - Korona Kielce

U-17 / II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (1999 i młodsi)

31.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

03.02 - Varsovia Escola Barcelona - Ruch Chorzów (Kamień o/Rybnika)

06.02 - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

16.02 - Bałtyk Koszalin - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu)

19.02 - Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu)

06.03 - Opava - Ruch Chorzów

12.03 - Gwarek Ornontowice - Ruch Chorzów

U-14 / II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (2002 i młodsi)

17.01 - Ruch Chorzów - ?

24.01 - MKS Pogoń Ruda Śl. - Ruch Chorzów

30.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

31.01 - turniej halowy WINBUD CUP (Chorzów)

07.02 - AKS CEZ-ELCHO Wyzwolenie Chorzów - Ruch Chorzów

20.02 - 27.02 - obóz w Jarocinie

06.03 - SFC Opava - Ruch Chorzów

13.03 - Rozwój Katowice - Ruch Chorzów

U-13 / II Wojewódzka Liga Młodzików (2003 i młodsi)

09.01 - Rozwój Katowice - Ruch Chorzów (Kraków Staniaki)

16.01 - Promotor Zabrze 2002 - Ruch Chorzów 

23.01 - Raków Częstochowa - Ruch Chorzów

30.01 - Piast Gliwice - Ruch Chorzów

06.02 - Promotor Zabrze 2003 - Ruch Chorzów

12.02 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

U-13 / IV Liga Młodzików (2003 i młodsi)

17.01 - turniej w Mysłowicach

24.01 - turniej w Zawierciu

U-12 / II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (2004 i młodsi)

23.01 - Raków Częstochowa - Ruch Chorzów

31.01 - turniej w Świerklanach

15 - 21.02 obóz w Kamieniu (sparingi Concordia Knurów i ROW Rybnik)

05.03 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

U-11 / V Liga Orlików (2005 i młodsi)

23.01 - turniej w Częstochowie

15 - 21.02 obóz w Kamieniu

Źródło: własne