Piłkarskie miasteczko na Kresach - Akademia Klasy Ekstra ponownie w Chorzowie!

W najbliższy poniedziałek, 29 maja, do Chorzowa ponownie zawita Akademia Klasy Ekstra! Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i w tym roku frekwencja na Kresach będzie spora.

Jakie atrakcje czekają na dzieci? Turnieje piłkarskie w trzech kategoriach wiekowych, gry, zabawy, konkursy z nagrodami, a to nie wszystko!

Akademie Klasy Ekstra to wspólny projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ekstraklasy SA i klubów. Służy on promocji akademii piłkarskich przy klubach najwyższej klasy rozgrywkowej.

Podobnie jak w pozostałych ekstraklasowych miastach, Akademia Klasy Ekstra będzie gościć także w Chorzowie! Wszystkich młodych adeptów futbolu w wieku od 4 do 11 lat zapraszamy na kompleks boisk „Kresy”, gdzie w poniedziałek, 29 maja ponownie stanie piłkarskie miasteczko!

Będą na Was czekać turnieje, bramka celnościowa, trenażery sprawdzające refleks, quick feet, bramka radarowa, piłkarskie tory przeszkód, zabawy i konkursy z nagrodami!

ZAPRASZAMY! Startujemy o godz. 11:00!

A tak bawiliśmy się w ubiegłym roku! :

Źródło: ruchchorzow.com.pl, własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności