U11/2007: ''Przyda się zimny prysznic'' - przegrana z outsiderem

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - KATOWICKIE SKF RED BOX 3-5

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu. Patrząc na wynik i miejsca dzielące w tabeli obydwie drużyny można by pomyśleć, że zlekceważyliśmy rywala, ale myślę, że tak nie było. Już od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry dzięki, któremu udało nam się strzelić 2 bramki w pierwszych 3 minutach. 

Później mieliśmy jeszcze karnego, którego nie wykorzystaliśmy i od tego momentu mało co nam się układało. Popełnialiśmy bardzo dużo prostych błędów i momentami wydawało mi się, że chłopcy zapomnieli jak się gra w piłkę, a w tym sezonie nieraz już pokazali, że grac w nią potrafią. Znowu straciliśmy za łatwo bramki, tak jak w poprzednich meczach. Od następnej kolejki musimy być bardziej skoncentrowani od początku do końca spotkania tak, żeby tych błędów pojawiało się jak najmniej. Dodatkowo dalej szwankuje wykończenie akcji. Dochodzimy do sytuacji bramkowych co na pewno cieszy, natomiast analizując wszystkie mecze w tej rundzie powinniśmy mieć przynajmniej o 20 bramek więcej. Tak niestety nie jest ,wiec dalej musimy pracować nad swoimi mankamentami, żeby w następnych meczach zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jestem pewny, że dokonamy tego już w następnej kolejce w meczu z Bonito Katowice. Tak jak mówiłem wcześniej nie był to jakiś dobry mecz w naszym wykonaniu, ale na pewno trzeba też pochwalić rywala, który walczył od początku do końca i był zdeterminowany, by ten mecz wygrać. Patrząc na nasze wcześniejsze spotkania z innymi drużynami myślę, że śmiało można powiedzieć, iż drużyna z Katowic stawiła nam największy opór i na pewno nie zasługuje na miejsce w tabeli, na którym aktualnie się znajduje.

Trener Łukasz Molek:  Słabe spotkanie w wykonaniu chłopaków - dużo błędów indywidualnych. Po pierwszych 3 minutach było 2:0 dla nas, a potem drużyna przestała grać. Zbyt łatwo traciliśmy bramki i to po bardzo prostych błędach. Nie realizowaliśmy dzisiaj tego, co zakładaliśmy sobie przed meczem. Chłopakom przyda się taki zimny prysznic.

 

 

Ruch Chorzów - Katowickie SKF RED BOX 3-5

Bramki Ruch Chorzów: Bogusz, Kapuśniak, Rosół 

Skład: Wollny- Rosół, Pastuszka, Tkocz, Kiełtyka, Tylec, Rams, Hachuła, Gielza, Sęktas, Bogusz /Nowak, Kapuśniak, Muskietorz, Rossman, Cieślik, Lankocz

Następny mecz: 07.10, godz. 13.30 UKS Bonito Murcki - Ruch Chorzów

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności