U11/2007: ''Każdy mógł się sprawdzić'' - wygrany sparing z KSZO

MECZ KONTROLNY

RUCH CHORZÓW - KSZO OSTROWIEC 4:1 

Trener Jakub Brzozowski: Drużyna zagrała dobry mecz, bardzo długo utrzymywaliśmy się przy piłce, a zawodnicy Kszo tylko za nią biegali. Od początku do końca dominowaliśmy na boisku, niestety to uśpiło trochę naszą grę w obronie i nie ustrzegliśmy się jednego błędu, który przeciwnik wykorzystał i zdobył bramkę. To, co sobie zakładaliśmy przed sparingiem, czyli utrzymywanie się przy piłce zostało w miarę zrealizowane, z czego jesteśmy zadowoleni. Jedyne czego brakowało to podejmowanie lepszych decyzji pod polem karnym przeciwnika.

Bardzo dobrze podchodziliśmy pod bramkę rywala, natomiast był problem z dokładnym ostatnim podaniem, co na pewno musimy poprawić. Tak, jak w poprzednim sparingu zagraliśmy na dwa składy - każdy zawodnik znowu mógł zagrać minimum 30 minut i sprawdzić się na tle takiego rywala jak KSZO. W środę czeka nas kolejny mecz kontrolny - z Golem Bieruń zmierzymy się o 18-tej na Kresach.

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec 4:1
Bramki: Gielza x2, Sęktas, Rams

Źródło: własne 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności