U11/2007: ''Walczyliśmy na dwóch frontach - wykonaliśmy plan maksimum'' - podsumowanie

Drużyna składająca się z chłopców z rocznika 2007/2008 wiosną walczyła w dwóch ligach - w swojej kategorii wiekowej  orlików oraz w roczniku starszym, tj. młodzikach młodszych, gdzie jesienią wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 

W obu ligach podopieczni trenerów Jakuba Brzozowskiego oraz Łukasza Molka nie mieli sobie równych - w obu uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli! 

Trzynaście wygranych i jedna porażka w roczniku starszym, komplet zwycięstw w Lidze Orlików.  80 bramek zdobytych w młodzikach i 218 w meczach z rówieśnikami.

Zapraszamy do podsumowania rozgrywek przez trenera Jakuba Brzozowskiego. 

TABELA V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 TABELA VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW

 

Trener Jakub Brzozowski:  Był to dla nas bardzo udany sezon. Na przestrzeni całego roku udało nam się uzyskać trzy awanse, więc co za tym idzie wykonaliśmy plan maksimum . W rundzie wiosennej rywalizowaliśmy na dwóch frontach, w swoim roczniku oraz w lidze rocznika starszego. Jeżeli chodzi o swój rocznik, czyli Orlików to kompletnie zdominowaliśmy tę ligę, w każdym meczu strzelaliśmy po 20 -30 bramek więc pod względem szkoleniowym chłopcy mało się uczyli. Mam nadzieję że te mecze będą sygnałem do tego, żeby od następnego sezonu ta drużyna rywalizowała w wyższej lidze, bo na pewno na to zasługuje. Chłopcy umiejętnościami przewyższali rywali o kilka klas i żeby mogli dalej się rozwijać potrzebne jest mierzenie się z silniejszymi rywalami, a więc udział w wyższych ligach.

Jeśli chodzi o ligę rocznika starszego, a więc młodzików młodszych, to pomimo tego, że wiosną wywalczyliśmy awans do ligi piątej, to prezentowaliśmy się jeszcze lepiej.  Na pochwałę zasługuje cały zespół, każdy dołożył cegiełkę do tych trzech awansów, ale tak, jak już kiedyś wspominałem, skupiamy się na szkoleniu, a wynik jest sprawą drugorzędną. Z drugiej strony wynik jest niejako odzwierciedleniem tego, co robimy na treningach, jak chłopcy podnoszą swoje umiejętności, więc tym bardziej się cieszymy że udało że trzy razy zająć pierwsze miejsce w lidze.

Jeżeli chodzi o samą grupę, to na pewno trzeba tutaj zaznaczyć duże zaangażowanie chłopców na treningach, dyscyplinę oraz wysoki, wyrównany poziom piłkarski. Dodatkowo wielkie pochwały dla rodziców na których wsparcie zawsze mogliśmy liczyć, czego zwieńczeniem był świetny doping przygotowany na ostatni mecz w sezonie.  Podsumowując rodzicom i chłopcom chciałem wraz z trenerami Łukaszem Molkiem oraz Marcinem Molkiem podziękować za cały sezon i oczywiście życzyć wszystkiego dobrego w dalszej przygodzie z piłką nożną.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności