U11/2008: ''Dużo szybkiej, twardej gry'' - remisujemy ze Stadionem

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH

GTV STADION CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 4:4  

Trener Łukasz Joniec: Derby Chorzowa, tym razem na boisku Stadionu. Od samego początku mecz był szybki, twardy i ciekawy. Obie drużyny tworzyły sytuacje do strzelenia bramki. Akcja za akcję, szybko przechodziliśmy z obrony do ataku i odwrotnie. Mimo tego, że dobrze weszliśmy w mecz i graliśmy dobrze, to Stadion wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. To nie podłamało chłopaków, tuż przed przerwą zdobyliśmy bramkę kontaktową. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie - dużo szybkiej, twardej gry. Tym razem to my byliśmy skuteczniejsi, zdobyliśmy cztery gole i wyszliśmy tym samym na prowadzenie. Taka jest piłka, że trzeba grać do końca. Mogliśmy podwyższyć wynik o kolejne dwa trafienia, niestety nie wykorzystaliśmy sytuacje i później straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry i błędach w kryciu.

Podsumowując brawa za bardzo dobry mecz dla zawodników. Takie powinno się rozgrywać jak najczęściej. Każdy dał z siebie sto procent - od bramkarza do napastników. Nie ma się do czego przyczepić. Wiadomo, że jest to gra błędów, a w tym wieku każdemu się one zdarzają. 

GTV Stadion Chorzów - Ruch Chorzów - 4:4 (2:1)

Bramki Ruch Chorzów: Lipik -2, Rosół, Gielza

Kadra meczowa: Wollny - Gneza, Rams, Leks, Lipik, Hachuła, Gielza, Rosół, Gaffke, Zub, Wojciechowski

Następny mecz: 12.11, godz. 14.30 Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice  

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności