U11/2008: ''Mam nadzieję, że błędy zostaną wyeliminowane'' - siły na MUKP wystarczyło tylko na pierwszą połowę

III WOJEWÓDZKA LIGA ORLIKÓW

 RUCH CHORZÓW - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:7 

Trener Łukasz Joniec: Początek meczu rozpoczął się znakomicie, bo w drugiej minucie wyszliśmy na prowadzenie. Kilka minut później MUKP doprowadził jednak do remisu. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, mogliśmy zdobyć kilka bramek, podobnie jak nasi przeciwnicy. Myślę, że jak do tej pory była to najlepsza gra w naszym wykonaniu, a szczególnie, że to trzecia liga i dużo mocniejszy przeciwnik. Po przerwie, do 15 minuty, mecz wyglądał podobnie, również tworzyliśmy sytuacje strzeleckie, a spotkanie było intensywne, żywe i dużo się działo.

Pod koniec spotkania, podczas budowania bramki, zdarzyło nam się kilka błędów - jak za słabe lub niedokładne podanie. Brakowało troszkę spokoju i cierpliwości w rozegraniu. Rywal to wykorzystał i strzelił nam kilka bramek. Wynik końcowy nie oddaje naszej dobrej gry. Mam nadzieję, że błędy, które popełniliśmy w tym meczu, zostaną wyeliminowane w następnych. Z czasem chłopcy nabiorą doświadczenia i będą się pewniej czuli pod pressingiem. Brawa za zaangażowanie i bardzo dobrą postawę. To, że popełniamy błędy jest wkalkulowane w naukę gry w piłkę.

Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa Górnicza  1:7 (1:2) 

Bramka Ruch Chorzów: Molerus

Skład: Wollny, Gneza, Wach, Zub, Lipik, Gaffke, Molerus, Adamczyk, Gielezy, Herko, ChodzidłoTrener: Łukasz Joniec

Następny mecz: 01.04, godz. 17.45  UKS Akademia 2012 - Ruch Chorzów

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności