U11: ''Chciałbym wyróżnić cały zespół'' - trener Łukasz Joniec o rundzie jesiennej

Zapraszamy do cyklu podsumowań rundy jesiennej przez naszych trenerów! Pierwsze z nich zostanie poświęcone drużynie orlików U11 prowadzonej przez Łukasza Jońca.

Nasz zespół grający w V lidze okręgowej podczas zakończonej rundy rozegrał 14 meczów i uplasował się na najniższym stopniu podium ze zdobytymi 31 punktami. Na taką ilość oczek przełożyło się 10 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Bilans bramkowy "Niebieskich" to 121 goli zdobytych i 41 goli straconych.

Trener Łukasz Joniec: Zaangażowanie zawodników w zakończonej właśnie rundzie jesiennej było bardzo wysokie.

Chłopcy w każdym meczu walczyli na 100% i nie odpuszczali, do każdego meczu podchodzili z nastawieniem wygranej. Liga była całkiem wyrównana, dlatego jesteśmy zadowoleni z miejsca, na którym uplasowaliśmy się na jej zakończeniu.  Wiadomo, że w każdym zespole są zawodnicy, którzy wiodą prym, tutaj chciałbym wyróżnić jednak cały zespół. Każdy z osobna dołożył ogromną część do wyniku jaki odnieśliśmy. Przed nami okres testów, które zawsze przeprowadzamy po lidze, a następnie planowane są sparingi. Do świąt zamierzamy rozegrać jeszcze trzy mecze kontrolne, a po świętach rozpoczniemy pełną parą przygotowania do nowej rundy.

Tabela - U11

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności