U11: ''Chłopcy są dobrze przygotowani'' - trener Łukasz Joniec o starcie rozgrywek

We wtorkowe popołudnie rozpocznie się  runda wiosenna dla podopiecznych trenera Łukasza Jońca, którzy po rundzie jesiennej awansowali do IV Ligi Okręgowej.

Na początek rozgrywek orlicy zmierzą się drużyną Jedności Siemianowice Śląskie i będzie to pierwszy z siedmiu zaplanowanych na tę rundę spotkań. Przypomnijmy, że zespoły z lig okręgowych na skutek przesunięć spotkań z powodu przerwy spowodowanej epidemią, nie będą rozgrywały wiosną meczów rewanżowych.

Trener Łukasz Joniec: W końcu zaczynamy rundę wiosenną, w pełni oczekiwaną. Po trzech tygodniach bez meczów i sparingów będzie to dla nas sprawdzian jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy, który uważam, że zrealizowaliśmy bardzo dobrze.

Graliśmy wiele meczów kontrolnych, co tydzień był sparing, albo nawet trójmecz lub czwórmecz. Myślę, że chłopcy są dobrze przygotowani do startu rozgrywek, zarówno fizycznie, jak i taktycznie. Cały czas pracujemy nad techniką, tak aby nasza gra była płynniejsza i przekładała się na większą liczbę sytuacji bramkowych. Mamy do rozegrania 7 kolejek. Kończymy ligę bardzo prędko, bo już na początku czerwca, ale mamy w planach już kolejne gry kontrolne, które zapełnią pustkę w ograniu.

Jak wspomniane zostało na początku w meczu inauguracyjnym wiosnę orlicy zmierzą się drużyną Jedności Siemianowice Śląskie. Mecz ten odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia o godz. 16.00 na terenie rywala. 

Pełny terminarz rozgrywek drużyny orlików dostępny jest TUTAJ. 

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności