,,Należą się chłopcom brawa'' - Trener Łukasz Joniec o rundzie wiosennej

Zapraszamy na pierwsze podsumowanie zakończonej rundy, które będzie poświęcone drużynie orlików U11.

Podopieczni trenera Łukasza Jońca uplasowali się na piątym miejscu w ligowej tabeli. Złożył się na to dorobek punktowy w wysokości dziewięciu oczek. Młodzi zawodnicy bardzo dobrze radzili sobie pod bramką przeciwnika, co pokazuję statystyka zdobytych bramek. Niebiescy mają ich na koncie 37, natomiast rywale 47.

Trener Łukasz Joniec: Rundę wiosenną rozgrywaliśmy już ligę wyżej, dzięki awansowi, który udało nam się wywalczyć jesienią.

Trzeba przyznać, że rywalizowaliśmy z naprawdę mocnymi drużynami, co przełożyło się na zdobycz punktową. Mimo wszystko mecze z Imielinem, Szopienicami czy Gieksą były zacięte i dobre w naszym wykonaniu. W pamięci szczególnie utknął mi mecz z Pogonią Imielin, ulegliśmy nieznacznie, a przecież Pogoń jest o wiele wyżej w tabeli od nas. Byliśmy dobrze przygotowani do startu tej rundy, która przez pandemię została ostatecznie skrócona, do jednego meczu. Rozegraliśmy w okresie przygotowawczym kilka wartościowych sparingów. Uważam, że należy uznać tę rundę za udaną, choć wiadomo, że zdarzały się błędy, bo naszym głównym celem była nauka, a podczas nauki błędy są nieodzowne. Dziękuję wszystkim chłopakom za zaangażowanie, należą się wam wielkie brawa. Dziękuję, także rodzicom za ich wsparcie.

Przed naszą drużyną zasłużony odpoczynek. Do treningów powróci 2 sierpnia, a trzy dni później wyjedzie na zgrupowanie do Nowin. 

Źródło: własne: 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności