Terminarz: Wszystkie zespoły | // U11 IV Katowicka Liga Orlików Starszych - 2008


poniedziałek, 03.09.2018
18:30 KS Rozwój Katowice-BKS Sparta Katowice15 - 1
18:30 GKS Gieksa Katowice-AKS Mikołów17 - 0
18:30 KS Stadion Chorzów-KS Slavia Ruda Śląska4 - 3
poniedziałek, 10.09.2018
18:30 KS Rozwój Katowice-KS Stadion Chorzów6 - 2
18:30 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A.1 - 12
18:30 KS Slavia Ruda Śląska-GKS Gieksa Katowice5 - 8
18:30 BKS Sparta Katowice-MKS Pogoń Ruda Śląska18 - 2
czwartek, 13.09.2018
18:30 MKS Pogoń Ruda Śląska-AKS Mikołów4 - 8
18:30 Ruch Chorzów S.A.-KS Slavia Ruda Śląska5 - 11
18:30 GKS Gieksa Katowice-KS Rozwój Katowice2 - 1
18:30 KS Stadion Chorzów-BKS Sparta Katowice7 - 4
poniedziałek, 17.09.2018
18:00 KS Stadion Chorzów-GKS Gieksa Katowice2 - 2
18:00 KS Slavia Ruda Śląska-MKS Pogoń Ruda Śląska22 - 1
18:00 BKS Sparta Katowice-AKS Mikołów22 - 2
18:30 KS Rozwój Katowice-Ruch Chorzów S.A.18 - 1
czwartek, 20.09.2018
19:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Pogoń Ruda Śląska8 - 0
poniedziałek, 24.09.2018
18:00 MKS Pogoń Ruda Śląska-KS Rozwój Katowice1 - 10
18:00 AKS Mikołów-KS Slavia Ruda Śląska1 - 7
18:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Stadion Chorzów2 - 4
18:00 GKS Gieksa Katowice-BKS Sparta Katowice11 - 0
czwartek, 27.09.2018
18:00 KS Stadion Chorzów-MKS Pogoń Ruda Śląska15 - 1
18:00 GKS Gieksa Katowice-Ruch Chorzów S.A.9 - 3
18:00 KS Rozwój Katowice-AKS Mikołów13 - 0
18:00 BKS Sparta Katowice-KS Slavia Ruda Śląska6 - 11
poniedziałek, 01.10.2018
17:30 AKS Mikołów-KS Stadion Chorzów0 - 8
17:30 KS Slavia Ruda Śląska-KS Rozwój Katowice5 - 5
17:30 Ruch Chorzów S.A.-BKS Sparta Katowice6 - 5
17:30 MKS Pogoń Ruda Śląska-GKS Gieksa Katowice2 - 22
poniedziałek, 08.10.2018
15:00 MKS Pogoń Ruda Śląska-Ruch Chorzów S.A.1 - 6
17:30 AKS Mikołów-GKS Gieksa Katowice2 - 2
17:30 KS Slavia Ruda Śląska-KS Stadion Chorzów2 - 2
17:30 BKS Sparta Katowice-KS Rozwój Katowice8 - 2
poniedziałek, 15.10.2018
16:30 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów10 - 0
17:30 KS Stadion Chorzów-KS Rozwój Katowice5 - 7
17:30 GKS Gieksa Katowice-KS Slavia Ruda Śląska5 - 4
17:30 MKS Pogoń Ruda Śląska-BKS Sparta Katowice4 - 15
poniedziałek, 22.10.2018
15:00 KS Slavia Ruda Śląska-Ruch Chorzów S.A.4 - 3
17:00 AKS Mikołów-MKS Pogoń Ruda Śląska3 - 4
17:00 KS Rozwój Katowice-GKS Gieksa Katowice6 - 3
17:00 BKS Sparta Katowice-KS Stadion Chorzów7 - 8
niedziela, 28.10.2018
13:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Rozwój Katowice3 - 3
poniedziałek, 29.10.2018
16:00 GKS Gieksa Katowice-KS Stadion Chorzów6 - 4
16:00 MKS Pogoń Ruda Śląska-KS Slavia Ruda Śląska1 - 8
16:00 AKS Mikołów-BKS Sparta Katowice3 - 0
poniedziałek, 05.11.2018
15:00 KS Stadion Chorzów-Ruch Chorzów S.A.4 - 4
16:00 KS Slavia Ruda Śląska-AKS Mikołów6 - 2
16:00 KS Rozwój Katowice-MKS Pogoń Ruda Śląska13 - 2
16:00 BKS Sparta Katowice-GKS Gieksa Katowice4 - 9
poniedziałek, 12.11.2018
14:30 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice1 - 4
15:30 KS Slavia Ruda Śląska-BKS Sparta Katowice6 - 8
15:30 MKS Pogoń Ruda Śląska-KS Stadion Chorzów3 - 7
15:30 AKS Mikołów-KS Rozwój Katowice1 - 4
poniedziałek, 19.11.2018
15:30 KS Rozwój Katowice-KS Slavia Ruda Śląska_ - _
15:30 GKS Gieksa Katowice-MKS Pogoń Ruda Śląska_ - _
15:30 KS Stadion Chorzów-AKS Mikołów_ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski