Tworzymy kartkę Wielkanocną - podziel się z nami Niebieskimi Świętami!

Wraz z UKS-em Ruch Chorzów zapraszamy wszystkich do kolejnej, tym razem świątecznej akcji!

Podzielcie się z nami swoimi Niebieskimi Świętami i pomóżcie nam stworzyć najbardziej "Niebieską" ze wszystkich Wielkanocnych kartek! 

Prześlijcie Wasze zdjęcia z koszyczkami, pisankami, dekoracjami wielkanocnymi, cokolwiek podsunie Wam Wasza wyobraźnia, a jest związane z nachodzącym świątecznym czasem!

Ze wszystkich przesłanych zdjęć utworzymy wyjątkową "Niebieską" kartkę świąteczną, za pośrednictwem której będziemy mogli złożyć życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy!  

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Po bardzo krótkiej naradzie jury, w skład którego wszedł m.in. prezes Seweryn Siemianowski, uznało, że zwycięzcami naszego konkursu plastycznego zostali.... wszyscy jego uczestnicy!

Nie sposób oceniać talentu dzieciaków! Trudno się nawet o to pokusić, kiedy każde z nich włożyło w swoją pracę maksimum umiejętności, zaangażowania i serca.
Dlatego też, kiedy sytuacja po pandemii ulegnie poprawie skontaktujemy się z wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie w celu ustalenia sposobu odbioru Niebieskich upominków!

Poprawiono: środa, 08, kwiecień 2020 12:49

Odsłony: 300

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!

Uwaga! Startujemy z konkursem plastycznym, do udziału w którym zapraszamy wszystkie Niebieskie dzieciaki (i nie tylko) !!!

W ramach akcji #zostańwdomu zachęcamy Was również do akcji #zostanzRuchem i czynnego trenowania! 
Narysujcie, namalujcie, wyklejcie, wytnijcie, ulepcie z plasteliny (technika dowolna) jak dbacie o aktywność fizyczną w domach!  Na Wasze prace czekamy do niedzieli, 5 kwietnia!

Wysyłajcie do nas ich podpisane skany, zdjęcia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości prywatnej na profilu Facebook'owym, który znajdziecie TUTAJ.

Poprawiono: poniedziałek, 30, marzec 2020 00:56

Odsłony: 1068

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!