2007: Czwarte miejsce w turnieju im. Jerzego Wyrobka

W sobotę, na Hali MORiS w Chorzowie, odbył się kolejny turniej piłkarski. Tym razem chłopcy z rocznika 2007 i młodsi rywalizowali w imprezie poświęconej pamięci Jerzego Wyrobka.
W walce o najwyższe trofea rywalizowało ze sobą osiem drużyn: UKS Ruch Chorzów, Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów SA, AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów, Juventus Academy Piekary Śląskie, MLKS Woźniki, Szkółka Piłkarska Borek oraz LKS Czaniec.
Zwycięzcą turnieju został prowadzony przez trenera Jana Cieślika zespół UKS-u Ruch Chorzów, który w finale pokonał Juventus Academy 3:1. Nasza drużyna w meczu o trzecie miejsce uległa Borkowi Kraków i ostatecznie uplasowała się tuż za podium.

Poprawiono: niedziela, 19, marzec 2017 19:35

Odsłony: 132

Czytaj więcej: 2007: Czwarte miejsce w turnieju im. Jerzego Wyrobka

W sobotę turniej im. Jerzego Wyrobka

Zbliża się 4. rocznica śmierci legendarnego zawodnika i trenera „Niebieskich” Jerzego Wyrobka. W najbliższą sobotę, 18 marca, odbędzie się turniej piłkarski Jego imienia.

Impreza odbędzie się w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie i weźmie w niej udział 7 drużyn z rocznika 2007:

UKS Ruch Chorzów
Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów SA
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
Juventus Academy Piekary Śląskie
MLKS Woźniki
Szkółka Piłkarska Borek
LKS Czaniec

Turniej rozpocznie się już o 7:50, a w jego trakcie, oprócz piłkarskich zmagań, będzie można zobaczyć występy

Poprawiono: niedziela, 19, marzec 2017 19:28

Odsłony: 148

Czytaj więcej: W sobotę turniej im. Jerzego Wyrobka

2007: RED BOX - Zimowa Liga Żaków zakończona

W okresie zimowym nasz zespół z rocznika 2007 wziął udział w cyklu 4 turniejów organizowanych przez RED BOX Katowice. Pierwszy z nich odbył się w listopadzie, ostatni w miniony weekend.

Trener Michał Winciersz: W czternastu meczach możliwość zaprezentowania swoich umiejętności dostał każdy z zawodników, w związku z czym ich liczba przekroczyła 25. Wszystkie spotkania dostarczyły młodym chłopakom wiele frajdy, a poziom naszej gry rósł z meczu na mecz. Cieszymy się z możliwości zagrania w tej lidze. Było widać, że dla chłopaków piłka nożna to prawdziwa pasja.

Wyniki spotkań:

Poprawiono: poniedziałek, 06, marzec 2017 17:16

Odsłony: 745

Czytaj więcej: 2007: RED BOX - Zimowa Liga Żaków zakończona

2007: SZÓSTE MIEJSCE W CHORZÓW CUP 2017. WOJTEK LENERT NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU!

Wczoraj, na hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego odbył się turniej piłkarski CHORZÓW CUP 2017, którego organizatorem było AKS Wyzwolenie Chorzów.

W gronie 10 drużyn znaleźli się, oczywiście nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2007 oraz 2008, którzy zmierzyli się w dziewięciominutowych meczach z MKS-em Zaborze, UKS-em Ruch Chorzów, Victorią Katowice, Orłem Mokre, Orlikiem Prudnik, MOSiRem Jastrzębie, Naprzodem Rydułtowy AKS -em Wyzwolenie oraz AP Knurów.
Niebiescy uplasowali się ostatecznie na szóstym miejscu, a nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Wojtek Lenert. Gratulujemy!

Rezultaty meczów, strzelcy bramek:

2007: Wtorkowe zajęcia treningowe nie odbędą się

Informujemy, że zaplanowany na wtorek, 28 lutego trening chłopców z rocznika 2007 nie odbędzie się z powodu odbywającego się na sali balu ostatkowego.


Za zaistniałą zmianę przepraszamy.

 

 

Poprawiono: poniedziałek, 27, luty 2017 16:32

Odsłony: 67

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski