Niestraszny nam upał - pierwsze zajęcia ''Wakacji z Ruchem'' z rekordową ilością uczestników! /foto/

Czwartkowe popołudnie na Kresach - palące słońce, zielona murawa i niemal osiemdziesiąt uśmiechniętych twarzy dzieci biegających po boisku! 

Jest nam niezmiernie miło, że nasza akcja "Wakacje z Ruchem", którą prowadzimy wraz UKS-em Ruch Chorzów spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem, aniżeli w latach ubiegłych. Cieszymy się tym bardziej, że przyciągnęła ona nie tylko chłopców trenujących na co dzień w naszej Akademii lub innych ościennych klubach, ale również dzieci, których rodzice zdecydowali się po raz pierwszy przyprowadzić swoje pociechy na zajęcia piłki nożnej.

Mamy nadzieję, że zajęcia z naszą kadrą trenerską dostarczyły wszystkim wielu radosnych przeżyć, a jeśli ktoś

''Wakacje z Ruchem'' czas zacząć!!!

Już jutro, 2 sierpnia rozpoczynamy naszą coroczną akcję "Wakacje z Ruchem"!

Pogoda dopisuje, lato w pełni - prosimy więc dzieci o zabranie na inauguracyjne zajęcia nakrycia na głowę oraz niegazowanego napoju.

Czekamy na Was na Kresach w Chorzowie przy ul. Wolności 139! Startujemy o godz. 16.30! Przypominamy, że treningi przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek z roczników 2008 - 2014.

Każdy rodzic lub opiekun prawny uczestnika naszej akcji zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia w dniu treningu ankiety, którą można pobrać TUTAJ
Ankiety są również dostępne u trenerów prowadzących zajęcia.

Poprawiono: środa, 01, sierpień 2018 12:48

Odsłony: 688

Czytaj więcej: ''Wakacje z Ruchem'' czas zacząć!!!

2008-2014: Nie macie planów na sierpień? Zapraszamy na coroczną akcję ''Wakacje z Ruchem''!

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2008 - 2014 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! Nie zabraknie na nich wyjątkowych gości!

Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Przed nami czwarta edycja akcji "Wakacje w Ruchu". Z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i teraz będzie podobnie. Istotne jest to, że wychodzimy z inicjatywą nie tylko do zawodników naszej Akademii, bądź UKS-u Ruch Chorzów, ale do wszystkich dzieci - chłopców, dziewczynek - które chciałyby aktywnie spędzać popołudnia na świeżym powietrzu. Każdy jest u nas mile widziany!

Zakończenia sezonu w obiektywie!

Tradycyjne zakończenia sezonu za nami. W corocznych spotkaniach oprócz zawodników i trenerów uczestniczyli także rodzice oraz bracia, siostry, babcie, dziadkowie. Nie zabrakło, oczywiście, meczów tatusiowie (i nie tylko) - synowie, wspólnego grillowania czy też zajadania się pizzą. 

W rozwinięciu prezentujemy wyrywkową fotogalerię z niektórych spotkań zakończeniowych i dziękujemy za kolejny wspólny rok! 

Życzymy, aby tygodnie zasłużonego odpoczynku upłynęły pogodnie, radośnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Poprawiono: piątek, 22, czerwiec 2018 14:35

Odsłony: 259

Czytaj więcej: Zakończenia sezonu w obiektywie!

2008-2013: Zapraszamy na zakończenie sezonu! Pilna uwaga!

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców na ostatnie przed wakacjami zajęcia grup naborowych, podczas których, tradycyjnie, rozegrany zostanie mecz tatusiowie (mamusie, bracia również mile widziani) kontra dzieci, nie zabraknie też pysznej pizzy oraz małej pamiątki dla naszych milusińskich.

Uwaga! W poniższych dniach parking znajdujący się na Kresach będzie ZAMKNIĘTY! Prosimy o pozostawienie samochodów na miejscach parkingowych przy szkole, sklepie Aldi lub przed halą MORiS.

- roczniki 2013, 2012, 2011 - poniedziałek, 18 czerwca - godz. 16.30

- grupy białe 2008, 2009, 2010 - środa, 20 czerwca, godz. 17.00 

- grupy niebieskie 2008, 2009, 2010 - środa, 20 czerwca, godz. 18.00 

Zachęcamy wszystkich do przyniesienia, wedle uznania, ciastek, owoców czy też napojów. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas będzie miłym akcentem na zakończenie wspólnie spędzonego w tym sezonie czasu. 

Poprawiono: czwartek, 14, czerwiec 2018 11:54

Odsłony: 294

Czytaj więcej: 2008-2013: Zapraszamy na zakończenie sezonu! Pilna uwaga!

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski