Zacni goście na mikołajkowych treningach najmłodszych - również w piątek!

6 grudnia - w tak szczególnym dniu na treningach naszych najmłodszych grup naborowych, nie mogło zabraknąć niespodzianek! 

Pomocnikami Świętego Mikołaja - we własnej osobie! - zostali zawodnicy pierwszej drużyny Ruchu Chorzów: Gracjan Komarnicki, Mateusz Bartolewski, Mateusz Machała oraz Mateusz Winciersz! 

Jednak to nie wszystko! Nasi milusińscy byli w tym roku tak grzeczni, że i następnego dnia na ich zajęciach nie zabrakło ani gościa z dalekiej północy, ani piłkarzy "Niebieskich", którzy pojawili się w osobach Pawła Mandrysza, Mateusza Bogusza, Bartłomieja Kulejewskiego, Bartłomieja Wdowika, Bartosza Nowakowskiego oraz Łukasza Jaworka. 

Na nasze dzieciaki, oprócz wizyty zacnych gości, czekało dużo zabawy, dużo uśmiechu, dużo grania, a dodatkowo upominki w postaci drużynowych kalendarzy oraz worków na buty z Adlerkiem.

Zapraszamy do przeglądania fotogalerii z czwartkowych oraz piątkowych zajęć!

2008-2014: W czwartek i piątek przynosimy czapeczki świętego Mikołaja

Wszystkie dzieci z grup naborowych, tj roczników 2008 - 2014 prosimy o obowiązkowe zabranie na czwartkowe i piątkowe treningi (6-7 grudnia) strojów Akademii oraz czapeczek świętego Mikołaja. 

Przed nami kolejne mikołajkowe zajęcia :-)

Czekamy na Was! Ho, Ho, Ho! 

Poprawiono: poniedziałek, 03, grudzień 2018 13:16

Odsłony: 101

U8: Drugi dzień Gwiazdkowego Turnieju Żaków i Orlików

W niedzielę, na chorzowskiej hali MORiS-u w ramach rozgrywanego Gwiazdkowego Turnieju Żaków i Orlików 2018, rywalizowały ze sobą drużyny z kategorii wiekowej U-8. 

Młodzi "Niebiescy" zmierzyli się z zespołami GKS-u Tychy, Stadionu Chorzów, Sparty Katowice, Grunwaldu Ruda Śląska, Unii Kosztowy, Akademii 2012 Jaworzno oraz gospodarzem, Akademią Espanola z Gliwic.  

Trener Łukasz Molek: W turnieju rozegraliśmy siedem spotkań, a chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony. Uważam, że jeśli chodzi o umiejętności indywidualne, to byliśmy w czołówce turnieju, natomiast jak to w piłce dziecięcej bywa, nie zawsze miało to przełożenie na wynik.

Poprawiono: poniedziałek, 03, grudzień 2018 09:12

Odsłony: 120

Czytaj więcej: U8: Drugi dzień Gwiazdkowego Turnieju Żaków i Orlików

Trener Łukasz Bereta zmienił stan cywilny!

1 grudnia, to wyjątkowy dzień, dla naszego trenera Łukasza Berety, albowiem właśnie wczoraj zmienił on stan cywilny!
Młodej parze - Łukaszowi i Monice - życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

...A kiedy przyjdzie już ten czas, by pójść przez życie razem,
Pójdziemy zachwyceni wraz, miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń i złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom na całe nasze życie!...

Poprawiono: niedziela, 02, grudzień 2018 23:31

Odsłony: 72

U10: Gwiazdkowy turniej z udziałem Niebieskich

Wczoraj na chorzowskiej hali MORiS-u odbył się Gwiazdkowy turniej Żaków i Orlików 2018, którego organizatorem była Fundacja Espanola z Gliwic.

W gronie sześciu drużyn U-10, grających systemem każdy z każdym, nie zabrakło Niebieskich, którzy zmierzyli się ze Stadionem Chorzów, Unią Kosztowy, Spartą Katowice, Grunwaldem Ruda Śląska oraz zespołem Espanoli.  

Trener Marcin Polok: Na początku chcę z trenerem Albertem Michalikiem podziękować chłopakom za ich postawę, gdyż w każdym spotkaniu zostawili na parkiecie serducho i walczyli do samego końca. My, jako trenerzy, możemy być dumni, bo każde z pięciu spotkań mogło cieszyć oko, również rodziców. Oglądaliśmy dużo ładnych, składnych akcji, po których każdemu rywalowi sprawialiśmy kłopoty.

Poprawiono: poniedziałek, 03, grudzień 2018 09:15

Odsłony: 134

Czytaj więcej: U10: Gwiazdkowy turniej z udziałem Niebieskich

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski