2005: Turniej w Mikołowie

Dnia 05.01.2014 rocznik 2005 Ruch Chorzów  wziął udział w Turnieju organizowanym przez Kamionkę Mikołów. Miejscem zawodów była Hala Sportowa MOSiR w Mikołowie przy ul. Bandurskiego 1a. Nasza drużyna rywalizowała z 11 drużynami w systemie każdy z każdym. Mecze były rozgrywane były w składzie: 3 zawodników w polu + 1 bramkarz.

 

 Nazwiska naszych zawodników:

 • Surlej Dominik (bramkarz)
 • Surlej Kuba
 • Polok Kacper
 • Gajewski Max
 • Szczakiel Patryk
 • Pastuszka Dawid
 • Pytlik Filip
 • Myszor Wojciech
 • Sojka Rafał
 • Tukaj Kacper
 • Doliszniak Patryk
 • Czyżak Łukasz

Wygraliśmy 6 spotkań, 5 przegraliśmy nieznacznie. Formuła turnieju była taka, że nie przyznawano końcowych miejsc i nie liczono punktów. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę i autograf Kamila Kosowskiego, który wręczał nagrody. Nasi zawodnicy pokazali się ze świetnej strony i w każdym meczu walczyli o zwycięstwo.

Więcej informacji o turnieju tutaj.

Niebawem na naszej stronie fotogaleria z turnieju.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności