''Sierpień w Ruchu'' - wyjątkowe zakończenie wakacyjnych treningów /foto/

Akcja "Sierpień w Ruchu" dobiegła końca, jednak mamy nadzieję, że wczorajsze, ostatnie zajęcia na długo zapadną dzieciom w pamięci.

Po pierwsze dlatego, że trening odbył się nie, jak było to w zwyczaju, na Kresach, a na głównej płycie boiska Ruchu Chorzów! Po drugie, na małych piłkarzy czekała nie lada gratka - mogli spędzić godzinę bawiąc się i grając w piłkę z jedenastoma zawodnikami pierwszej drużyny! Po trzecie..., ale o tym już wkrótce!

Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczna edycja wakacyjnych treningów cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem, aniżeli w latach ubiegłych.

Mamy nadzieję, że nasi milusińscy będą ten czas wspominać bardzo miło - widzimy się ponownie za rok!

Tymczasem już teraz zapraszamy na udział w naszych corocznych zajęciach, na które zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od 4 do 10 lat - startujemy w poniedziałek, 4 września!
Przypominamy, że w tym roku, oprócz tradycyjnych zajęć dwa razy w tygodniu, dokładamy jeszcze godzinę treningów ogólnorozwojowych, a najmłodsi mają możliwość trenowania wraz z rodzicami! Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

ZAKOŃCZENIE AKCJI ''SIERPIEŃ Z RUCHEM'' W OBIEKTYWIE: 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski