2008-2013: Trenujemy, rozgrywamy sparingi - jest nas już ponad 200!

Miło nam powiadomić, że grupy naborowe naszej Akademii osiągnęły liczbę ponad 200 dzieci!

Do końca października, mamy nadzieję, że pogoda na to pozwoli, zajęcia będą odbywać się na boisku kompleksu sportowego Kresy w Chorzowie. Wraz z początkiem listopada wszystkie drużyny przeniosą się na hale, które - już teraz możemy to powiedzieć - będą usytuowane w innych miejscach, aniżeli dotychczas.

Póki co, trenujemy jednak na dworze, a oprócz samych zajęć najmłodszy narybek Niebieskich rozgrywa mecze towarzyskie, natomiast w okresie jesienno-zimowym będzie również brał udział w turniejach halowych.

Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Założyliśmy sobie, aby każdy rocznik przynajmniej raz w miesiącu zagrał sparing. Chcemy, aby nasze grupy naborowe również się ogrywały, zdobywały cenne doświadczenie, ponieważ poprzez mecz najwięcej można się nauczyć. Szczególnie mierząc się z takimi zespołami, jak ostatnio MKS Vitkowice, czy też Gwarek Zabrze.
Na razie jesteśmy na początku budowania drużyn, a naszym celem jest wyselekcjonowanie jak najlepszych zawodników do klasy sportowej.

Zapraszamy serdecznie na nasze treningi, których harmonogram dostępny jest TUTAJ.

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski