Niebieski Dzień Dziecka w obiektywie!

1 czerwca do najbardziej uśmiechnięty dzień z wszystkich dni w roku - wszystkie dzieci, te małe i te duże świętują bowiem swój wyjątkowy dzień! 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych grup naborowych niespodziankę - tradycyjne zajęcia odbyły się na boisku bocznym przy ul. Cichej 6, ale w tym dniu tematem przewodnim nie była tylko piłka nożna! 

Na murawie rozłożyło się siedem "dmuchańców", z których podczas przerw w meczach - bo te przecież są najważniejsze - z radością korzystali nasi milusińscy.

Dopełnieniem całości były wszelkiego rodzaju gry i zabawy, baloniki w wymarzonym kształcie oraz, oczywiście, wizyta naszych zawodników z pierwszej drużyny.

Tak więc dzieci mogły nie tylko wyszaleć się na dmuchanych zamkach, ale też zagrać z takimi piłkarzami, jak Dominik Małkowski, Patryk Sikora, Paweł Starzyński, Bartosz Nowakowski, Mateusz Bogusz czy Bartosz Wdowik.

Pogoda sprzyjała, humory także - inaczej być nie mogło, bo przecież kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

Zapraszamy do przeglądania pierwszej fotogalerii z tego wydarzenia.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności