''Wakacje z Ruchem'' czas zacząć!!!

Już jutro, 2 sierpnia rozpoczynamy naszą coroczną akcję "Wakacje z Ruchem"!

Pogoda dopisuje, lato w pełni - prosimy więc dzieci o zabranie na inauguracyjne zajęcia nakrycia na głowę oraz niegazowanego napoju.

Czekamy na Was na Kresach w Chorzowie przy ul. Wolności 139! Startujemy o godz. 16.30! Przypominamy, że treningi przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek z roczników 2008 - 2014.

Każdy rodzic lub opiekun prawny uczestnika naszej akcji zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia w dniu treningu ankiety, którą można pobrać TUTAJ
Ankiety są również dostępne u trenerów prowadzących zajęcia.

Zaplanowane na drugi miesiąc wakacji zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 2 sierpnia.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 100 złotych - opłatę wraz z wypełnioną deklaracją, należy uiścić trenerowi lub wyznaczonej przez niego osobie w dniu pierwszych zajęć. 

Młodzi piłkarze proszeni są o zabranie ze sobą stroju sportowego, obuwia przystosowanego do gry na sztucznej nawierzchni oraz niegazowanego napoju.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta - tel: 517 545 329 .

Zapraszamy!!!

Źródło: własne

 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski