Niestraszny nam upał - pierwsze zajęcia ''Wakacji z Ruchem'' z rekordową ilością uczestników! /foto/

Czwartkowe popołudnie na Kresach - palące słońce, zielona murawa i niemal osiemdziesiąt uśmiechniętych twarzy dzieci biegających po boisku! 

Jest nam niezmiernie miło, że nasza akcja "Wakacje z Ruchem", którą prowadzimy wraz UKS-em Ruch Chorzów spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem, aniżeli w latach ubiegłych. Cieszymy się tym bardziej, że przyciągnęła ona nie tylko chłopców trenujących na co dzień w naszej Akademii lub innych ościennych klubach, ale również dzieci, których rodzice zdecydowali się po raz pierwszy przyprowadzić swoje pociechy na zajęcia piłki nożnej.

Mamy nadzieję, że zajęcia z naszą kadrą trenerską dostarczyły wszystkim wielu radosnych przeżyć, a jeśli ktoś

nie mógł przyjść lub odstraszył go upalny dzień, nic straconego - widzimy się przecież już we wtorek, także o godzinie 16.30! Zapraszamy! 

Więcej na temat naszej akcji można dowiedzieć się TUTAJ, tymczasem zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z czwartkowhych zajęć.

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski