2010: Sparing z rówieśnikami partnerskiej szkółki AP United

W piątkowe popołudnie, tj. 21 września, grupa naborowa rocznika 2010 zmierzyła się w meczu sparingowym z rówieśnikami klubu partnerskiego AP United.

Jak mówi trener Łukasz Bereta bramek w tym spotkaniu padło tak dużo, że nie sposób policzyć, jednak z relacji zawodników wynika, że goście wygrali przewagą jednego gola.

Sparing stał na bardzo fajnym poziomie. W naszej drużynie na słowa pochwały na pewno zasługuje Arek Bibel, który wyróżniał się na tle pozostałych i  "ciągnął" grę do przodu.

Przed chłopakami jeszcze wiele pracy, część z nich będzie ogrywać się w lidze rocznika 2009, co wiąże się z przeskokiem na większe boisko oraz grą 7 na 7 

Jak podkreśla trener, celem rozegranego spotkania było nie tylko sprawdzenie wszystkich zawodników na tle nieznanego rywala. Po zakończonym meczu młodzi adepci futbolu udali się na stadion przy ul. Cichej 6, gdzie mogli zasiąść na sektorze rodzinnym i kibicować drużynie Ruchu w meczu z Gryfem Wejherowo.

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski