U8/2011: Turniej pod balonem - dobra zabawa i uśmiech na twarzach

W minioną sobotę kolejna z naszych drużyn maluchów wzięła udział w chorzowskim turnieju pod balonem, którego organizatorem był Sport Park Budowlani.

W imprezie wzięło udział w sumie osiem zespołów z rocznika 2011: Olimpia Piekary Śląskie, MGOKiS Praszka, AP Team Gliwice, Rozwój Katowice, LKS Unia Kosztowy, FA Bielsko Biała, Odra Wodzisław Śląski oraz Niebiescy.

Każda drużyna rozegrała sześć dwunastominutowych spotkań i jak to ma zwyczaj w rozgrywkach najmłodszych, nie było prowadzonej klasyfikacji, a każdy z zawodników został uhonorowany pamiątkowym medalem. 

Trener Krzysztof Hałgas: Mieliśmy przyjemność gościć na turnieju, w którym uczestniczyło 8 drużyn.

Rozegraliśmy 6 spotkań, w których graliśmy m.in z drużynami Odry Wodzisław czy AP Team Gliwice. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, a ich zaangażowanie było na najwyższym poziomie. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, gdyż podstawowym celem turnieju była dobra zabawa oraz uśmiech na twarzach wszystkich młodych piłkarzy. Widać, że od sierpnia chłopcy poczynili duży progres i jeśli dalej będą trenować z takim zaangażowaniem, to jestem przekonany o postępach, które będą czynić z kolejnymi miesiącami treningów.

Źródło: własne